Tag Archive: twarz

twarz

Karnawałowa odnowa skóry

Recepta na świeży wygląd skóry

Każda kobieta bez względu na upływ czasu pragnie mieć młody wygląd. Jednak w pewnej chwili przeciwzmarszczkowe kremy przestają być wystarczające. Na ratunek wtedy nadchodzi medycyna estetyczna. Świetny rezultat może przynieść nowoczesny, bezoperacyjny lifting twarzy. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie pokrótce opiszę w niniejszym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera traci swój młody wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, powodując, że buzia staje się chuda, co jednocześnie dodatkowo ją postarza. Skóra twarzy robi się coraz bardziej cieńsza co doprowadza do do pojawienia się bruzd.
przedłużanie włosów

Na jakie wydatki musi się nastawić dwudziestokilkuletnia kobieta planująca otworzyć własny salon kosmetyczny

Uruchomienie własnej firmy to niewątpliwy sukces i milowy krok umożliwiający zrealizowanie życiowych planów albo pasji. Chociaż załatwianie formalności jest coraz prostsze, to otwarcie przykładowo profesjonalnego salonu fryzjerskiego bądź kosmetycznego wymaga niemałych nakładów finansowych.
przedłużanie włosów
Autor: iulia.pironea
Źródło: http://www.flickr.com
krem nawilżający

Podaruj swej cerze to, co najlepsze, odpłaci ci cudownym wizerunkiem,

Każdego dnia skóra bywa narażona na działanie czynników zewnętrznych, co nie bywa dla niej korzystne. Pod ich wpływem robi się przesuszona, zanieczyszczona, traci blask oraz zdrowy wygląd. Skóra wymaga codziennej prawidłowej pielęgnacji, w odmiennym wypadku szybciej się starzeje i prezentuje się naprawdę brzydko. Należy mieć świadomość, jakie kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne stosować, by przywrócić jej świeży wygląd.
haribo

Słodycze czyli coś, co wszyscy kochają

Trudno wyszukać kogoś, kto nie nie przepada za słodkościami – niemalże każdy człowiek posiada pewne swoje ukochane czekolady, batoniki, landrynki oraz wiele innych. Zwłaszcza najmłodsi uwielbiają słodycze; po części wynika to stąd, iż dzieci posiadają znacznie więcej kubków smakowych odpowiedzialnych za odbieranie słodkiego smaku. Jednakże można odnieść wrażenie, iż także spora ilość starszych osób tak ma. Słodkie przekąski są przez Polaków chętnie wybierane na podwieczorek albo też na drugie śniadanie.
wykonywanie makijażu na modelce

Czym się różnią naturalne kosmetyki od tych, jakie spotkać można najczęściej na półkach w sklepach.

Rynek kosmetyków warty jest obecnie setki miliardów. Rzeczywiście niedużo jest osób, jakie nie używają w domu jakiś szamponów lub mydeł, a przecież przy paniach jeszcze będą dochodzić wszystkie akcesoria i preparaty niezbędne przy makijażu i poprawie urody. Lecz mało kto wie, że zdecydowana większość sprzedawanych obecnie kosmetyków to produkty wytworzone w fabrykach, z niewielkim dodatkiem naturalnych składników. Jeżeli nawet w nazwie pojawia się jakaś pożądana roślina, to jej zawartość w ogólnym produkcie naprawdę jest niewielka, a ma jedynie zachęcić klientów do kupna. Niestety w wielu przypadkach może to prowadzić do różnego rodzaju alergii, wysypek i innych kłopotów ze skórą, ponieważ nasze ciała są narażone na kontakt z substancjami wytworzonymi w fabrykach chemicznych.