Tag: prawa autorskie

prawa autorskie

Egzekwowanie praw autorskich – pomoc specjalistów

W Polsce, ale nie tylko, trafiamy na osoby dokonujące oszustw na płaszczyźnie podważania praw autorskich. Działa także wiele niezależnych komórek oraz osób prywatnych, co profesjonalnie zajmują się określaniem tego typu niejasności. Biorąc pod uwagę osobiste prawa autorskie jest to zespół uprawnień, jakie należne są twórcy każdego utworu. W Głównie artyści spotykają się z nieprzyjemnościami, jakie nierozerwalnie wiążą się z nieuczciwą konkurencją.

Style

Jak bezpiecznie używać z internetowych materiałów?

Używanie Internetu ma sporo plusów. Pozwala nie jedynie dowiadywać się o nowych rzeczach i utrzymywać relacje z bliskimi z całego świata, lecz też poszukiwać najróżniejszych plików jak i materiałów, które mogą być dla nas rzeczywiście pomocne. Musimy jednak mieć w pamięci to, iż korzystając z takich materiałów trzeba dostosować się do pewnych reguł, bowiem można łatwo naruszyć czyjeś prawa. O czym trzeba pamiętać?

Style

O czym najlepiej pamiętać zostając artystą – prawa autorskie

W dzisiejszych czasach różnorodni twórcy mają o wiele więcej możliwości, niż dawniej. Nie wyłącznie coraz więcej ludzi uczestniczy w odbiorze sztuki, słynne są najnowsze tajniki i środki przekazu, wśród których można wybrać najwłaściwsze, ale również da się korzystać z rozmaitych działań marketingowych dostępnych w internecie.

Style