Tag Archive: portfel

portfel

Kalkulator

Z czym biznesmeni mogą mieć najwięcej problemów, czyli rzecz o zobowiązaniach względem skarbówki

Właściciele przedsiębiorstw handlowo-usługowych stają przed nie byle jakim zadaniem: muszą troszczyć się o stały napływ usługobiorców, zastanawiać się nad poszerzeniem swojej propozycji, starać się o pomoc z Unii Europejskiej czy tłumić ewentualne konflikty między pracownikami. Każdy biznesmen, podobnie jak każdy inny człowiek, ma swoje słabe i mocne strony. Dla jednych będzie to reklama, a dla pozostałych prowadzenie księgowości. Skoncentrujmy się teraz na tym drugim temacie.

Czy faceci noszą portfele? A może wolą hałasowanie miedziankami schowanymi w kieszeniach?

Prawdopodobnie bardzo dużo facetów nie chodzi z portfelami. Wolą oni napychać sobie spodnie dzwoniącymi monetami, a karty płatnicze trzymać gdzie się da. Na szczęście jeszcze więcej facetów przekonuje się do takich dodatków jak portfele męskie. Nie bez przyczyny w tejże materii jest fakt, że występują coraz to oryginalniejsze i znacznie bardziej trendy modele, które tylko jednym projektem sprawiają, że mężczyzna chce go posiadać.
skóra

Skóra ma ogromną rozciągliwość, jest odporna na zniszczenie i na temperaturę

Skóra towarzyszy nam od początków istnienia. Ma znaczną rozciągliwość, jest wytrzymała na procesy starzenia się i na zmianę temperatury. Może wchłonąć do 30% wody i się nie zamoczy, pochłania również wilgoć. Szczególnie w wypadku butów, skórzanych kurtek i rękawic widoczne są doskonałe cechy skóry. Skóra przekazuje niezrównany luksus noszenia. Dzisiejszy mężczyzna lubi być modnym, stylowym oraz schludnym człowiekiem.