Tag: pomiary

pomiary

Przy każdym urządzeniu trzeba wykonywać pomiary drgań

Jeśli na konkretnym miejscu pracy wykorzystywane są przeróżnego typu maszyny, to musimy się liczyć z tym, że będą się na nim pojawiały słabsze albo silniejsze drgania.

Style

Analizy wytrzymałościowe a pomiary tensometryczne

Szeroki wybór wśród oferowanych nam obecnie możliwości pokazuje znaczne umiejętności naszych specjalistów. O czym jest mowa? Patrząc na dostępne dzisiaj analizy wytrzymałościowe, stwierdzić trzeba absolutny profesjonalizm w świadczeniu usług.

Style

Kiedy potrzebuję geodety? Dziennik budowy dla kogoś stawiającego swój dom

Sporo osób myślących o temacie budowy domu planuje skorzystać z usług geodety. Będzie on potrzebny na kilku kluczowych odcinkach budowania domu, i na początku i na zakończenie inwestycji. Geodeta swoje działania odnotowuje w dzienniku. Każdy budujący dom musi go założyć.

Style

Czy geodezja to ciężki zawód nie dla każdego?

Jeżeli ktoś na serio zastanawia się nad zostaniem geodetą to bądź co bądź nie powinien sądzić, że to idea, która bądź co bądź nie jest realna. Wiadoma sprawa: trzeba posiadać odpowiednie predyspozycje, aby w ogóle dostać się na studia, a później terminowo je skończyć, ale nikt nie może zakładać, że to coś wielce nierealnego do zrealizowania. Zatem: geodezja jest tą branżą, która bez cienia wątpliwości jest godna naszego zainteresowania.

Style

Doskonały poziom geodezji w Polsce

Odróżniający się szczególnym oraz wyjątkowo dużym doświadczeniem geodeci z naszego kraju idealnie trafiają ze swoją ofertą w potrzeby polskich klientów. Dokonywanie różnych pomiarów to nasza codzienna praca, którą staramy się wykonywać z dużym zaangażowaniem oraz wielką pasją. Biorąc pod uwagę branżę taką jak geodezja, niezwykle istotne jest ciągłe poszerzanie swoich umiejętności oraz powiększanie kwalifikacji.

Style