Tag: płaszcz

płaszcz

Czym się cechuje klasyczna wełna. Przemysł odzieżowy wykorzystuje różne tkaniny i materiały

Odzieżowy rynek zużywa ogromne ilości materiałów i tkanin, z jakich szyte są różnego rodzaju ubrania. W praktyce to projektant konkretnego rodzaju odzieży decydował będzie o tym, jakiego rodzaju odmiany i wzory zastosuje, aby końcowy produkt spełniał oczekiwania klientów.

Nowe kolekcje

Elegancki płaszcz damski najlepszym patentem na podkreślenie damskiej osobowości

Wszystkie elegantki, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej garderobie mieć ubiory na wyjściowe okazje. Kiedy trzeba ubierać się gustownie, liczy się prostota i trendy sposób uszycia. Na jesień albo zimę nieodłączną częścią garderoby staje się elegancki płaszcz damski. Hucznie obchodzone jubileusze, istotne meetingi biznesowe, wizyty u dawno niewidzianych druhów wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych uczestników i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

Nowe kolekcje

Apaszki, czyli ozdabiające strój modne akcesoria

Bez względu od pory roku, warunków atmosferycznych, okazji szaliki, apaszki i chusty są zwykle lubianymi dodatkami dopełniającymi kobiecy i nie tylko image. Są to przeróżnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, odpowiednio dobrane do stroju nakrycia głowy, paski i różnego rodzaju biżuteria.

Nowe kolekcje