Tag: nowotwory

nowotwory

Zadbajmy o swoje zdrowie

Nasz tryb życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi. Codziennie narażamy się na mnóstwo stresujących sytuacji. Bierzemy się na siebie o wiele za dużo, co sprawia, że jesteśmy ciągle zmęczeni oraz rozdrażnieni. Odbija się to bardzo źle nie tylko na naszym zdrowiu, ale również na stosunkach z bliskimi. Nie potrafimy znaleźć chwili, aby poświęcić im czas. Nie umiemy też wypoczywać. Przykuci do laptopów, marnujemy wolny czas w pokoju, zamiast wyjść i pooddychać świeżym powietrzem.

Fit

Geneza powstawania różnych chorób i dolegliwości, co leczą lekarze od proktologii i rehabilitacji.

W ciągu życia każdego z nas spotykają jakieś choroby i dolegliwości. Wiele z nich będzie mógł bez problemów leczyć rodzinny lekarz, inne wymagały będą wsparcia specjalisty lub nawet pobytu w szpitalu. Czasami choroby te powstają w wyniku wypadku lub innego zdarzenia, kiedy indziej w efekcie zaniedbań, nieodpowiedniego odżywiania albo małej aktywności fizycznej, a niekiedy trudno będzie nawet podać przyczynę, w wyniku której ktoś zachorował.

Fit

Współczesna medycyna – jakie są jej najistotniejsze osiągnięcia, które ratują życie człowieka i zdrowie?

Medycyna w ciągu ostatnich lat znakomicie się rozwinęła. Sporo chorób, które jeszcze do niedawna były niewyleczalne, dziś nie stanowi już większego zagrożenia albo zostały kategorycznie wyeliminowane przez szczepionki oraz nowoczesne lekarstwa.

Fit