Tag: miłość

miłość

Związek małżeński się nie układa? Prawnik pomoże się rozwieść

Niestety, nie każde związki małżeńskie są pozytywne. Bardzo dużo par, które kiedyś zdecydowały się stanąć z sobą przed ołtarzem jest zdania, że z czasem ich miłość zanika. Kłótnie, brak zrozumienia, utrata zaufania – wszystko to sprawia, że małżeństwo staje się coraz większym kłopotem. Dla ogromnej ilości ludzi w tej konkretnej sytuacji rozwiązaniem może być zakończenie tego związku.

Dziecięce trendy Style

Spraw przyjemność swojemu mężowi upominkiem

Obdarowywanie prezentami to wspaniały sposób na to, by okazać nasze uczucia
Żyjemy w czasach, kiedy to coraz chętniej ludzie dzielą się prezentami. Dostępność wielu rozmaitych dóbr sprawia, że z chęcią nie tylko otrzymujemy upominki, ale także sprawujemy je innym.

Nowe kolekcje

Sprezentuj coś swoim rodzicom

Kupowanie prezentów to wspaniały sposób na to, by wyrazić komuś swoją miłość, wdzięczność czy pamięć
prezent dla rodziców

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy wszystko robione jest szybko. Kontaktujemy się także w ten sposób i na przykład zamiast skupić się na wizytach domowych czyli twarzą w twarz wybieramy telefony lub Internet.

Nowe kolekcje

Porada na każdą możliwość

Czasami w życiu naszym następują takie chwile, że potrzebne stają się mądre porady. Zazwyczaj prosimy o radę kogoś, kto posiada wiedzę oraz doświadczenie – na przykład ekspertów z danej dziedziny albo osoby wiekowe, powszechnie uważana za mądrzejsze od reszty ludzi. Ale co przedsięwziąć w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma kogoś mądrego, kogo można zagadnąć? Wtedy mądrze jest pójść do pobliskiej księgarni, by poszukać wskazówek.

Style