Tag Archive: maluch

maluch

Rekrutacja do przedszkoli we Wrocławiu

Rekrutacja dla przedszkolaków odbędzie się na przełomie kwietnia i maja. Znane są już kryteria na drugim etapie rekrutacji do wrocławskich przedszkoli.
Aktualnie prawo nakazuje przyjąć do przedszkola w rejonie zamieszkania wszystkie chętne dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Dzieci uwielbiają zabawki i potrzebują tego interesującego świata, żeby dobrze się rozwijać

Każdy rodzic pragnie rozpieszczać własne dziecko – to naturalne. Jednak powinniśmy pomyśleć czy nasz szkrab będzie z tego powodu bardziej radosne? Może zatem lepiej wręczyć mu jedną, ale cudowną i mądrą zabawkę, w miejsce dziesięciu bezsensownych, źle wykonanych rzeczy, które po tygodniu się rozlecą.
Warto od początku uświadamiać swoje dziecko, że ważna jest jakość, mniej niż ilość.
piękne dywany do Twojego mieszkania

Dywany do przedszkola jako stymulacja kreatywności dziecka

Dywan jest współcześnie standardowym składnikiem wyposażenia prawie każdego pomieszczania. Wytwórcy dywanów dostarczają duży wybór asortymentu tak, aby zaspokoić potrzeby nasze i naszych latorośli, powodując by ich pokój był tak miły jak to tylko możliwe. Można również wybrać dywan spełniający rolę edukacyjną. Takie dywany są nie tylko znakomitym pomysłem dla mieszkań, ale także dla przedszkoli czy świetlic szkolnych, w jakich najmłodsi mają możliwość zdobywać nową wiedzę.
ojciec z dzieckiem

Najbardziej komfortowe rozwiązania dla początkujących matek to rogale do karmienia , a także termofory dla dzieci, jakie ogrzeją ich ciałko

Kilkadziesiąt lat temu znaczna większość kobiet rodziła dzieci w swoim pokoju, nikt nie pomyślał o tym, aby wziąć ciężarną do szpitala. Przeważnie do mieszkania przybywała akuszerka, która razem z ciotkami odbierała poród. W obecnych czasach prawie każda kobieta wydaje potomstwo na świat w sterylnych, szpitalnych warunkach.
sklep z zabawkami

Przedmioty przydatne gdy rodzi się dziecko

Kiedy przychodzi na świat dziecko musimy zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie zabraknie ubranek, kosmetyków, szeregu przyborów potrzebnych maluchowi. Poza standardowymi punktami takimi jak body, balsamy, pieluchy i wanienka, warto również wzbogacić wyprawę w inne pozycje, zapewniające dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz higieny.