Tag Archive: maluch

maluch

pokoik dziecięcy

Urządzamy pokój bobaska

Kiedy na świat przychodzi pierwsze maleństwo, nic już nie jest takie, jak kiedyś – nasze cztery kąty również. Wymogi nowego lokatora zmuszają do reorganizacji domu i zmiany poglądów w temacie urządzenia i wystroju pomieszczeń. Obojętnie ile metrów kwadratowych zajmuje imperium nowego członka ekipy, musimy gruntownie przemyśleć taktykę wyposażenia i urządzenia miejsca dla dziecka.
piękne dywany do Twojego mieszkania

Dywany do przedszkola jako stymulacja kreatywności dziecka

Dywan jest dzisiaj tradycyjnym składnikiem wyposażenia niemal każdego pomieszczania. Wytwórcy dywanów dostarczają obszerny wybór asortymentu tak, aby spełnić pragnienia nasze i naszych latorośli, powodując by ich pokój był tak przyjemny jak to tylko wykonalne. Jest możliwość także wybrać dywan spełniający funkcję edukacyjną. Takie dywany są nie tylko znakomitym pomysłem dla domów, lecz również dla przedszkoli bądź świetlic szkolnych, w jakich dzieci mają możliwość nabywać nową wiedzę.
ojciec z dzieckiem

Najbardziej komfortowe rozwiązania dla początkujących matek to rogale do karmienia , a także termofory dla dzieci, jakie ogrzeją ich ciałko

Kilkadziesiąt lat temu zdecydowana większość kobiet rodziła dzieci we własnym pokoju, nikt nie pomyślał o tym, by zabrać ciężarną do szpitala. W większości wypadków do mieszkania przychodziła akuszerka, która wraz z ciociami przyjmowała poród. W dzisiejszych czasach praktycznie każda kobieta wydaje potomstwo na świat w sterylnych, szpitalnych warunkach.
Autyzm

Autyzm jako zaburzenie dotyczące zaburzeń rozwoju, które prowadzi do izolacji

Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które ma bezpośredni związek z zaburzeniami pracy mózgu. Ma parę charakterystycznych właściwości. Dzieci autystyczne uciakają od otoczenia, niekiedy alienują się od innych. Ich wymiana informacji i kontakt z innymi ludźmi są mocno ograniczone. Dla wielu opiekunów zaburzenie to brzmi jak osąd dla ich dziecka. Czy jednakże tak musi być? Czy istnieje możliwość wyleczenia się z tego zaburzenia?
zabawki

Gadżety najwyższej jakości, dla dzieci w każdym bez wyjątku okresie rozwoju

Zabawki wysokiej wartości, dla dzieci w każdym wieku. Prosto domyślić się, że mowa o zabawkach firmy Fisher Price, ponieważ to właśnie ta firma, jako wyróżniająca się charakteryzuje się tak znaczącym doborem zabawek dla dzieci, abstrahując od płci, wieku, albo nabytych umiejętności. W dobytku takiej firmy wyszukać da się nie wyłącznie standardowe produkty, jakie istnieje okazja odnaleźć w każdej firmie z zabawkami, ale na dodatek gadżety edukacyjne, różne planszówki, a także wszelki inny dobytek, z którego skorzystają dzieci.
salon

Rekrutacja do przedszkoli we Wrocławiu

Rekrutacja dla przedszkolaków odbędzie się na przełomie kwietnia i maja. Znane są już kryteria na drugim etapie rekrutacji do wrocławskich przedszkoli.
Aktualnie prawo nakazuje przyjąć do przedszkola w rejonie zamieszkania wszystkie chętne dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
książka

Dzieci uwielbiają zabawki i potrzebują tego interesującego świata, żeby dobrze się rozwijać

Każdy rodzic pragnie rozpieszczać własne dziecko – to naturalne. Jednak powinniśmy pomyśleć czy nasz szkrab będzie z tego powodu bardziej radosne? Może zatem lepiej wręczyć mu jedną, ale cudowną i mądrą zabawkę, w miejsce dziesięciu bezsensownych, źle wykonanych rzeczy, które po tygodniu się rozlecą.
Warto od początku uświadamiać swoje dziecko, że ważna jest jakość, mniej niż ilość.