Tag Archive: LEGO

LEGO

images

Jaki rodzaj zabawki nabyć dla chłopców?

Minęły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a razem z nimi zmieniają się też marzenia dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się modnym prezentom dla chłopców, bo w epoce królujących gier komputerowych trzeba zaoferować im coś rzeczywiście interesującego, by odgonić ich od komputerów i playstation.
Klocki lego

Wymarzone prezenty na święta

Wigilia to czas szczęśliwości oraz obdarowywania znajomych prezentami. Do wszystkich prezentów dla bliskich oraz kolegów należy się za każdym razem niezwykle przyłożyć. Bezpieczniej bywa czasem wydać kilka złotych więcej, aby być w stanie w pełni cieszyć się długo z ich miłych chwil czy także z wspólnej zabawy. Wszelkie prezenty są bardzo kluczowe dla dzieci, które nieraz traktują je jako potwierdzenie własnej wartości. Jak jednak sprawnie wybierać takie prezenty?
Lego

Ciężko znaleźć dziecko, które nie słyszałoby Lego

Lego – nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej największej chyba firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na świecie. I których by nie posiadało lub nie chciało mieć i się nimi bawić. Historia tych niezwykłych klocków będzie sięgać lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii została założona niewielka firma, która przez kilka kolejnych dekad stała się potentatem na rynku klocków dla dzieci. Niewątpliwie do tego sukcesu przyczynił się opracowany w latach pięćdziesiątych sposób połączenia między klockami.
szafka pod telewizor

Jakie bajki są właściwe dla małych dziewczynek?

Co z pewnością łączy małe dziewczynki z praktycznie wszystkich krajów na Ziemi? Oczywiście bajki barbi, choć nie rozchodzi się tylko o Barbi! Cóż, bajki faktycznie są przednie, nierzadko nawet pełnoletni ludzie, zdawałoby się poważni osobnicy, lubią co jakiś czas załączyć baję swojemu dzieciakowi i sami nieco sobie pooglądać. I fajnie, któż powiedział, że bajki są w zupełności dla dzieciaków? Choć wiadoma sprawa, iż to przede wszystkim o nie chodzi. Na co zwracać uwagę jeżeli mowa o bajkach?