Tag Archive: LEGO

LEGO

Lego

Ciężko znaleźć dziecko, które nie słyszałoby Lego

Lego – nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej największej chyba firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na świecie. I których by nie posiadało lub nie chciało mieć i się nimi bawić. Historia tych niezwykłych klocków będzie sięgać lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii została założona niewielka firma, która przez kilka kolejnych dekad stała się potentatem na rynku klocków dla dzieci. Niewątpliwie do tego sukcesu przyczynił się opracowany w latach pięćdziesiątych sposób połączenia między klockami.
szafka pod telewizor

Jakie bajki są właściwe dla małych dziewczynek?

Co z pewnością łączy małe dziewczynki z praktycznie wszystkich krajów na Ziemi? Oczywiście bajki barbi, choć nie rozchodzi się tylko o Barbi! Cóż, bajki faktycznie są przednie, nierzadko nawet pełnoletni ludzie, zdawałoby się poważni osobnicy, lubią co jakiś czas załączyć baję swojemu dzieciakowi i sami nieco sobie pooglądać. I fajnie, któż powiedział, że bajki są w zupełności dla dzieciaków? Choć wiadoma sprawa, iż to przede wszystkim o nie chodzi. Na co zwracać uwagę jeżeli mowa o bajkach?
Klocki lego

Wymarzone prezenty na święta

Boże Narodzenie to czas szczęśliwości ,jak również obdarowywania bliskich darami. Do wszelkich prezentów dla bliskich oraz rodziców potrzeba się za każdym razem niezwykle przyłożyć. Bezpieczniej bywa zazwyczaj wydać parę złotych więcej, aby być w stanie w pełni cieszyć się długo z ich uśmiechu czy także z wspólnej zabawy. Różnorodne podarki są bardzo ważne dla dzieci, które nieraz traktują je jako potwierdzenie własnej wartości. Jak jednak sprawnie wybierać takie prezenty?
images

Jaki rodzaj zabawki nabyć dla chłopców?

W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały rowerki Smoby i wiaderka do robienia babek z piasku. Dzieci rosną, a razem z nimi rosną też oczekiwania dotyczące prezentów. Dziś przyjrzyjmy się modnym prezentom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaoferować im coś naprawdę ciekawego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.