Labioplastyka Wrocław, operacja plastyczna pochwy

ginekologia
Każda kobieta chce prezentować się olśniewająco. Marzymy o tym, żeby ukochany był najszczęśliwszy na świecie żyjąc z nami. Jednak każda z kobiet ma również mnóstwo kompleksów. Część twierdzi, że ma za małe piersi, inne twierdzą, że mają zbyt masywne uda, a część uważa, że musi poprawić wygląd swoich warg sromowych. W ginekologii labioplastyka Wrocław jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. Niedługo pewnie będzie niemal tak powszechna jak powiększanie sobie ust albo doczepianie sztucznych rzęs.

ginekologia
Źródło: http://www.estetyka-intymna.pl/
Jeśli kobieta czuje, że jej wargi sromowe są niesymetryczne i nie podoba jej się to jak wyglądają to może pójść do kliniki ginekologicznej żeby dostać odpowiedź czy tylko jej się wydaje, czy faktycznie tak się dzieje. Jeśli sytuacja jest prawdziwa a nie wymyślona, to na pewno będziemy mogły umówić się na taką operację. Labioplastyka daje możliwość zmniejszenia i zwiększenia warg sromowych zależnie od potrzeb – labioplastyka Wrocław.

W końcu ten zabieg przestał być traktowany, jako fanaberia, kobiety posiadają prawo do tego by czuć się pewnie z własnym ciałem i jeżeli zabieg dotyczący zmiany wielkości warg sromowych ma im w tym pomóc, to, czemu nie miałyby się na niego zapisać. Oczywiście należy stosować się do określonych zasad przed zabiegiem i pamiętać, że przez kilka dni po zabiegu nie będzie można normalnie siadać, a przez dwa tygodnie nie będziemy mogły współżyć. Oczywiście, co do każdego z zaleceń to uzyskamy je na miejscu, gdy będziemy konsultować możliwość odbycia takiej operacji.

operacja
Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Operacja plastyczna pochwy

Każdy posiada inny pomysł na siebie, ale czasem niedoskonałości naszego ciała uniemożliwiają nam normalne funkcjonowanie. Nie będą w stanie pojąć tego te osoby niemające takich samych problemów. Ostatnio coraz powszechniejsza jest operacja plastyczna pochwy – więcej informacji. Najczęstszym zabiegiem jest przy operacji pochwy jest wyrównanie wielkości warg sromowych, tj. labioplastyka. Nie wszystkim taki zabieg jest niezbędny, ale jest pewna grupa kobiet, które tego rodzaju zabiegu potrzebują i tylko dzięki labioplastyce są w stanie naprawdę czuły się pewne siebie i kobiece. Kobiety po takiej operacji i po odczekaniu odpowiedniego czasu po operacji, zmieniają podejście do seksu. Ich życie seksualne zmienia się o 180 stopni, na lepsze, bo krępują tym, że ich wargi sromowe brzydko wyglądają.