Tag: kurz

kurz

Odkurzacze centralne jako rozwiązanie komfortowe – sprawdź na ten temat nieco więcej

Odkurzacze centralne to rozwiązanie komfortowe i bezpieczne. Jednostka centralna składa się z napędu, również separatora zanieczyszczeń i zbiornika na kurz. Różnią się one pomiędzy sobą wyjściami konstrukcyjnymi, parametrami technicznymi, procedurą filtracji powietrza, głośnością, rozmiarem, ceną i czasem gwarancji. Poniektóre z tych parametrów w znamienny sposób wpływają na postać i wydajność sprzątania. Centralny odkurzacz nie tylko czyni sprzątanie o wiele łatwiejszym i szybszym, lecz również zezwala usunąć groźne dla uczuleniowców roztocza i kurz.

Style

W jaki sposób możemy pozbyć się roztoczy

Około 50% społeczeństwa państw wysoko uprzemysłowionych cierpi na przeróżnego rodzaju alergie. Jest to powodowane głównie dużym zanieczyszczeniem atmosfery, ale dodatkowo spadkiem odporności organizmu człowieka. Częstą alergią jest alergia na roztocza pyłu domowego. Roztocza to mikroskopijne pajęczaki, które idealnie czują się w cieple. Ich istnienie może być źródłem wielu kłopotów ze zdrowiem, zaś walka z roztoczami to na prawdę mordęga!

Fit

Dbaj o swój wzrok

Od najmłodszych lat trzeba każdemu krajanowi wpajać przykazanie, że o oczy powinno się dbać. Na wzrok czyha mnóstwo zagrożeń. Coraz więcej Polaków choruje na różnorakie schorzenia oczu, takie jak na przykład jaskra. Tak jak w przypadku innego rodzaju schorzeń, ważne jest regularne kontrolowanie kondycji oczu u fachowca. Jeśli interesuje cię badanie wzroku w Cieszynie czy gdzie indziej, w cybeprzestrzeni odszukasz przydatne informacje. Można także spytać o to doktora rodzinnego.

Fit

Porządek w swoich czterech kątach: w jaki sposób sprzątać, aby zawsze panował porządek?

Żyjemy w wielkim pośpiechu, mnóstwo czasu spędzamy w pracy. W związku z tym coraz trudniej jest dbać nam o codzienny porządek w domu. W wielu wypadkach także po prostu nie lubimy sprzątać. Czy sprzątania da się uniknąć?

Style