Tag: kreatywność

kreatywność

Jak radzić sobie z sytuacjami stresowymi – treningi miękkie

W tych czasach niesamowicie istotny jest aspekt psychologiczny. I nie chodzi tu o chodzenie do psychoterapeuty, ale o to w jaki sposób dajemy sobie radę w różnych sytuacjach i czy rozumiemy, co jest na przykład manipulacją, a co metodą na przeprowadzenie określonych działań. Wszystko posiada swoje przyczyny oraz skutki, a kiedy zależy nam na tym żeby efekty były wyraźnie sensowniejsze, to musimy wziąć pod uwagę to jak ważna jest psychologia, też w pracy.

Style

Świetna oferta wymarzonych zestawów lego

Kreatywność to aktualnie jedna z najbardziej docenianych rzeczy w życiu mnóstwa ludzi oraz pewnego typu wymóg stawiany poprzez nowoczesne społeczeństwo. Wielu psychologów poleca rozwijanie jej u dzieci już od najmłodszych lat, w czym w większości wypadków są w stanie pomóc odpowiednie zabawki.

Dziecięce trendy

O całkiem zwyczajnych i tych niecodziennych zabawkach dla naszych milusińskich, czyli w poszukiwaniu prezentu idealnego

Jadąc w gości do świeżo upieczonych rodziców trzeba koniecznie wziąć ze sobą jakiś, nawet drobny, prezent. Kiedy dzieciak podrośnie i ma parę lat, to i wówczas przyjeżdżanie z tzw.
Tort

Autor: Kevin Kessing
Źródło: http://www.flickr.com

Dziecięce trendy

Liczbą czy słowem? Jak myśli twoje dziecko?

Dzieciaki są rożne, od dzieciństwa przejawiają zaciekawienie innymi rzeczami. Jakimi rzeczami interesuje się twoje dziecko? Czy rozważa wszystko bardziej ściśle czy bardziej ciągnie go do kwestii humanistycznych? Przekonaj się o tym i dopinguj go w tym, co robi najlepiej.

Dziecięce trendy

Kilka ważnych informacji na temat tego, w jaki sposób kupować zabawki dla małych dzieci.

Zabawki to towary, które zawsze będą się sprzedawać. Przecież czym by było dzieciństwo bez lalek, samochodzików czy klocków. w praktyce zabawki będą służyć nie tylko do tego, aby dzieci przyjemnie i miło mogły spędzać czas, lecz również mogą ich nauczyć wielu pożytecznych rzeczy.

Dziecięce trendy