Tag Archive: jesień

jesień

człowiek w depresji

Jak na dłużej pokonać przygnębienie?

Depresja sprawia, że nasze dosłownie całe życie na tym świecie jest bezsensowne – tzn. naturalnie nasz żywot ma dużo sensu, lecz nie zapomnijmy Jednakże o tym, iż deprecha powoduje, że mamy bardzo zaburzone postrzeganie rzeczywistości. Najmniej optymistyczny scenariusz: chociaż chorujemy na depresję, i tak praktycznie nie robimy nic odpowiedniego, aby wreszcie patrzeć na świat, ludzi, tak jak zdrowa osoba. Życie na tym świecie jest ciężkie, ale bądź co bądź znaczna część ludzi potrafi jakoś tam poradzić sobie ze wszystkimi kłopotami. W tym tekście przede wszystkim o depresji sezonowej.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Jesienny ubiór

Zbliżająca się wielkimi krokami jesień znaczy, że trzeba zacząć wykładać z otchłani szafy grube ciuchy. Najprawdopodobniej duża część z nich jednak nie nadaje się do wdziewania w tym roku – zwyczajnie nie współgra z aktualnymi trendami. Najlepsza pora więc pójść na przechadzkę po butikach, by nabyć nowe ciuchy na jesień. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu ciuchów, ponieważ w 2013 roku do łask powróciła pewna nieśmiertelna klasyka, którą zapewne każdy trzyma gdzieś na dole szafy.
kurtki i płaszcze

Zimowe stroje

Z powodu coraz zimniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie zakupu ciepłej odzieży. W dwudziestym pierwszym wieku warto zawsze zapewnić sobie elegancki strój, który pozwoli dobrze się poczuć, jak także zjednać szacunek wielu osób. W natłoku przebogatych ofert wybranie dobrych produktów, nie jest nigdy kwestią prostą. Wraz z jesienią sklepy posiadają nadzwyczajnie szeroki wybór tak niezbędnych części garderoby, jak ciepłe płaszcze damskie, eleganckie bluzki oraz gustowne buty.