Tag Archive: góry

góry

wiatraki

Zwiedzanie Polski

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Okres urlopowy zbliża się dużymi krokami. Przed nami, jak w każdym roku, wybór kierunku. Mówi się, że idealnie spędza się urlop za granicą. Polacy pokochali takie kraje, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachwycamy się ich bajkową urodą, unikalnymi zabytkami a także starożytną kulturą. Także bazy noclegowe spełniają nasze wygórowane standardy.
góry

Miejsce, w które można pojechać z dziećmi

Przeważnie kiedy udajemy się na urlop całą familią, to szukamy takich rejonów, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł wyśmienicie, a to także powoduje, że przykładamy bardzo wiele uwagi do tego, w jakim hotelu chcemy wynająć nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, że bez najmniejszego kłopotu powinniśmy tego dokonać, tak żeby było schludnie, na odpowiednim poziomie, żeby każdemu się podobało i równocześnie również aby nam odpowiadała kwota.
prezent dla babci

Upominek dla babci – co kupić?

W naszym kraju nadal kultywowany jest bardzo miły zwyczaj wręczania upominków
Prezenty chyba od zawsze były symbolem pamięci, świadczyły też o tym, że obdarowywana przez nas osoba jest dla nas ważna, że ją szanujemy, kochamy.
Z tej racji warto raz jeszcze zastanowić się nad tym, czy my sami przestrzegamy dobrych manier przy wręczaniu prezentów, czy nasze upominki są dobrze przemyślane i czy nie tracą swojej roli, czyli czy cieszą osobę obdarowywaną. Jeżeli z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że wszystkie te kryteria nasze prezenty spełniają, to jesteśmy na dobrej drodze. Niestety chyba każdy z nas słyszał już co nieco o nietrafionych podarkach i o tym, że często trafiają one na strony internetowe w celu sprzedania. Taki los prezentu to smutny los, którego lepiej jest uniknąć. Warto z góry przewidzieć, co ucieszy osobę, którą chcemy obdarować.