Tag Archive: chorzy

chorzy

psycholog

Psychoterapeuta? To nie wstyd

Powiedzmy to jasno, wielu osobom słowa: psycholog, psychiatra czy psychoterapeuta mrożą krew w żyłach. Kojarzą im się bowiem z ciemnym pomieszczeniem, czymś na kształt przerażającego zakładu psychiatrycznego lub w lepszym przypadku chociażby z miejscem, jak w „Locie nad Kukułczym gniazdem”, gdzie grzebie się w głowie i czyni się w niej sieczkę. znajdują się tam pewniesame „czubki” – myślą dalej, a krew już tak zmrożona, że żyły rozpoczynają pękać… No dobra. czas zdegradować te opowieści.
autoklaw medyczny

Doskonale wyposażony gabinet dentystyczny, jaki pozwoli obsługiwać wszystkich zainteresowanych z jak największą skutecznością.

O ile tylko konkretny gabinet stomatologiczny jest uposażony tak jak trzeba, i nie będzie brakować w nim największej wartości użytkowej narzędzi to nie zaistnieje potrzeba się martwić, że nie będzie się w stanie przyjąć wszystkich interesantów tak jak jest to ustalone

.

problemy z otyłością

Operacje czasami są konieczne

Jest dużo chorób, które w znaczny sposób zagrażają naszemu funkcjonowaniu, a jedyną szansą ich wyleczenia są skomplikowane zabiegi. Głównie kiedy myślimy o wycięciu kawałka, albo całego żołądka, to na myśl przychodzi nam walka z nowotworem, nie mniej warto wiedzieć, iż zabiegowi pomniejszenia tego organu coraz częściej poddają się ludzie, którzy odnotowują problemy z otyłością i którzy od lat próbują z nią bez rezultatów walczyć.