Tag: aparaty

aparaty

Folia ochronna na komórkę – z jakiego powodu dobrze jest ją użytkować?

Szkło matrycy jest twarde i odporne na elementy zewnętrzne. Niestety, nie jest ono niezłomne. Przy upadku z większej wysokości może się rozbić lub silnie zarysować. Czy folia zdoła uchronić go przed takim wypadkiem?

Style

Gra światłem, rozróżnienie kontekstu sesji, czyli warsztat zawodowego fotografa

Umiejętność robienia zdjęć to zjawisko inspirujące – większość z nas to wzrokowcy, o wiele bardziej przyciągają nas zdjęcia i obrazy niż tysiące literek w tekście. Nie jest to prosta sztuka, nie dla każdego – nie wystarczy posiadać w ręku superdrogiej lustrzanki, by uznać się fotografem który otworzy salon. Czym powinien odznaczać się dobry fotograf by zaistnieć i przetrwać na rynku?

Style

Taki sprzęt powinniśmy wziąć do ręki

Obecnie niesamowicie fajną formą zakupów są sprawunki przez Internet, bo nie musimy wychodzić z domu, stać w kolejkach. Jednak prawda jest taka, iż kiedy pragniemy nabyć aparat fotograficzny, albo jakieś jego elementy, to ciągle najlepiej jest zobaczyć, jak to wszystko się przedstawia na żywo, jak to wygląda, ile waży oraz czy rzeczywiście wszystko wypada rzeczywiście tak jak sobie to zakładaliśmy. Przez to właśnie tego typu sprzęty wciąż idealnie jest zakupić w stacjonarnych marketach, gdzie to wszystko mamy szanse do siebie przyrównać.

Style