Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej – na co najchętniej się decydujemy?


Z roku na rok coraz częściej sięgamy po zabiegi medycyny estetycznej. Nowoczesne metody pielęgnacji i odmładzania skóry proponowane przez renomowane gabinety pozwalają osiągać rewelacyjne efekty i to w bardzo krótkim czasie. Ponadto wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej skutecznych, nieinwazyjnych oraz niemal bezbolesnych zabiegów. Na jakie najczęściej się decydujemy?

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z bardzo popularnych zabiegów w ostatnich latach jest zabieg Geneo, promowany jako innowacyjna pielęgnacja skóry. Geneo to rewolucyjna technologia od firmy Pollogen, która zapewnia uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych substancji rewitalizujących, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Jeśli chodzi o zabieg Geneo Warszawa , Wrocław, Kraków bądź inne większe destynacje to na pewno miejsca, gdzie znajdziemy rekomendowane kliniki. Co ważne, ta metoda pielęgnacji jest właściwa dla każdego typu skóry i różnej karnacji i można ją stosować na wszelkich obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i szybko po nim pacjent może wrócić do normalnej aktywności. W zależności od rezultatów jakie chcemy uzyskać zabieg dostępny jest w dwóch wariantach: NeoRevive® i NeoBright®. Jeśli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybrany wariant zapewni nam na pewno bogaty wybór, nie jedynie pod względem specjalistów, ale również atrakcyjnych cen.

Kiedy natomiast interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa także ma sporo do zaoferowania. W stolicy możemy odjąć sobie lat na przykład poprzez zabiegi laserowe, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, specjalne peelingi, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP.

Warto umówić się na konsultację, w trakcie której specjalista doradzi jaki zabieg będzie odpowiedni dla naszej skóry, bowiem metody redukcji zmarszczek dobierane są w zależności od ich położenia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa bowiem lokalizacją, gdzie przedstawicielki płci pięknej niezwykle chętnie wybierają ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą bardziej uwydatnić swoje wargi, ale również panie w średnim wieku, u których usta straciły na jędrności w wyniku naturalnych procesów stażeniowych.