Od wizerunku może zależeć sukces? Rzecz jasna, że tak!


Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że w słowach “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, ludzie oceniają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A jeżeli czegoś nie da się zmienić, to lepiej to zaakceptować, a następnie jak najlepiej się dostosować. Poszukując nowej pracy, szykując się na awans, czy też polując na nowych klientów do własnej firmy, należy zwrócić uwagę na to, czy nasz wizerunek jest zgodny z tym, czego od nas oczekują. Wydaje się to łatwe, do zrobienia na własną rękę, natomiast my stanowczo polecamy skorzystanie ze szkolenia dress code- dostępne tutaj: .

stylistka, kobieta

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów

Dlaczego? Gdyż biega tu nie tylko o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, stosownie do okazji, jak należycie reprezentować swoją firmę, zrobić świetne pierwsze wrażenie, ale również jak pokazać swoją indywidualność, mocne strony. Szkolenia dress code wprowadzą cię w arkana takiego sposobu wyboru ubrań, który pomoże ci odnieść sukces. Osobom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a efektem jest stos ciuchów zalegających potem w szafie zalecamy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce specjalisty, który sprawdzi naszą garderobę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas ubrań, a później dopomoże nam skompletować garderobę od nowa – planowo, biorąc pod uwagę naszą pracę, styl życia, potrzeby i zamiłowania.

Stylista skupia się przede wszystkim na naszym wyglądzie – uczy, jak decydując się na konkretne fasony możemy zaakcentować atuty sylwetki oraz oczywiście ukryć jej mankamenty. Co ważne usługi personal shopper nie są dedykowane wyłącznie dla bogatych i managerów (super personal shopper). To lokata, dzięki której uzyskamy garderobę wyposażoną obficie i na każdą okazję. Zainwestowana w doradztwo suma to jednocześnie oszczędność na bezsensownych i niepotrzebnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami

Autor: iStock
Źródło: iStock
Nie do pominięcia jest również kwestia czasu, jaki zaoszczędzimy na nieplanowym bieganiu po sklepach – stylistka będzie wiedziała, gdzie najlepiej się udać w zależności od naszych potrzeb i wielkości portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście możemy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wpisaniu tej frazy w wyszukiwarkę otrzymamy parę rezultatów. Oczywiście, gdzie jest walka o klienta, tam nieustannie dba się o jakość swoich usług.

Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać, iż jest to typ usługi, z jakiego każdy może, a nierzadko powinien skorzystać.