Odchudzajmy się z głowąZnowu nastała wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą spoglądamy na swoje odbicie. Okazuje się, że za bardzo sobie dogadzaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś uczynić z tą oponką, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Zdrowa żywność

Źródło: ekoj.pl
W głowie od razu pojawiają się nam wszelkie diety- cud, które w mig naprawią naszą figurę. W końcu zależy nam na czasie – lato już niedługo i będziemy chcieli pokazać się pozostałym na plaży. Ale takie błyskawiczne odchudzanie nie przynosi jakichkolwiek długotrwałych wyników. Co gorsza, może zaowocować efektem jo- jo. Aby zgubić niepotrzebne kilogramy i zachować piękną figurę na długo potrzebujemy na to więcej niż parę tygodni ostrej diety.

Kluczem do sukcesu jest prawidłowa dieta, bogata we wszelkie składniki odżywcze a także codzienna aktywność fizyczna. Tylko jeśli te oba punkty będą się wzajemnie przeplatać, osiągniemy zamierzony cel. Nie chodzi o to, by przez miesiąc dobrze się zachowywać, a gdy już stracimy zbędne kilogramy, wrócić do starych nawyków.

Przeczytaj, jakie dane odnajdziesz po przejściu na stronę (http://www.niwki.pl/produkt/olej-z-wiesiolka/). Niewątpliwie będą niezwykle interesujące oraz warte zainteresowania, co sprawi, że niejednokrotnie będziesz tu wracał.

Powinniśmy odmienić nasz tryb życia całkowicie, tylko wówczas odniesie to rezultat.

zupa

Autor: Elsie Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim, nie chodźmy nigdy głodni. Jeśli dopuścimy do tego typu sytuacji, będziemy chcieli natychmiast zapełnić żołądek i będziemy wciskać w siebie, byle co. Powinniśmy się też nauczyć przyrządzać domowe posiłki. W internecie można znaleźć mnóstwo interesujących pomysłów na obiad. Postarajmy się, by nasze posiłki były kolorowe i niebanalne. smaczna zupa soczewicowo-kokosowa na czy też zupa z soczewicy to dania nie tylko pożywne, ale i egzotyczne, których zrobienie da nam mnóstwo przyjemności. Także swoim najbliższym powinniśmy samodzielnie przygotowywać potrawy.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tu wpis jest interesujący i szukasz czegoś podobnego, to kliknij oprócz tego ten link, a przeczytasz więcej informacji piec konwekcyjny elektryczny.

Obiadki dla niemowląt powinniśmy przyrządzać tylko ze świeżych i przebadanych produktów.

Gdy zmienimy swój sposób bycia, okaże się, że doskonale oddziałuje to na cały nasz organizm. Możemy dostrzec zależność dieta a włosy. Jeśli będziemy się właściwie odżywiać, nasze włosy nabiorą blasku i staną się silniejsze. Najskuteczniejszą odżywką dla nich są świeże owoce i warzywa.

Tagi: , , , , , , ,