Jak troszczyć się swoje zdrowie oraz urodęW trosce o zdrowie oraz urodę ogromna liczba pań sięga po różnorodne metody. Znaczna część z nich to metody znane dopiero od niedawna, inne wykorzystywane są już od wielu lat, bardzo często nawet od wielu stuleci. Jakiego rodzaju są to metody, czy powinno się z nich skorzystać?

masaż

Autor: zaphodsotherhead
Źródło: http://www.flickr.com
Z cellulitem zmaga się bardzo dużo pań bez względu na wiek. Zazwyczaj aby go zmniejszyć, większość przedstawicielek płci pięknej wybierała się do gabinetu kosmetycznego. Spora liczba przedstawicielek płci pięknej jednak ze względów finansowych nie mogła się na to zdecydować. Na chwilę obecną pojawił się nowy sposób pozbycia się niechcianych zmian na swoim ciele. Metoda ta jest nie tylko tania, ale możliwa jest również do zastosowania we własnym domu. Możliwość tę dają bańki chińskie. Takie bańki chińskie to wydatek oscylujący od dwudziestu do trzydziestu złotych. Nie ma także problemu z ich zakupem, są proponowane przez zdecydowaną większą aptek, w sprzedaży mają je także sklepy działające w Internecie. Zasada działania baniek tego typu jest dokładnie identyczna, jak w przypadku tradycyjnych, znanych na terenie naszego kraju od naprawdę bardzo długiego czasu szklanych baniek, którymi staramy się zwalczyć przeziębienie.

Ten odnośnik do wpisu (http://www.optyk-trejnowski.pl/) pokaże Ci więcej informacji na ten temat, który tak niesamowicie Cię zainteresował i po prostu wciągnął.

Bańki te różnią się od siebie materiałem, z którego je wykonano: te chińskie wyprodukowane są z gumy.

Figura bez cellulitu

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Wbrew posiadanej nazwie piłki rehabilitacyjne mogą być używane nie tylko do ćwiczeń mających charakter rehabilitacyjny. Piłki rehabilitacyjne to możliwość zastosowania ich do wielu bardzo różnych ćwiczeń. Co więcej, mogą ich używać tak naprawdę wszyscy niezależnie od wieku i płci. Chętnie z piłkami rehabilitacyjnymi ćwiczenia wykonują zarówno dzieci, młodzież, osoby starsze, kobiety spodziewające się dziecka. Ćwiczenia z piłką zapewniają wzmocnienie wszystkich grup mięśni, wyjątkowo korzystnie wpływają na kręgosłup. Warto po nie sięgnąć, jeżeli naszym celem jest zgrabna sylwetka bądź zgubienie kilku nadprogramowych kilogramów. Są oferowane w kilku rodzajach, w niezwykle bogatej kolorystyce, w różnych rozmiarach. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów są klasyczne piłki, których używa się do ćwiczeń fitness, ale też stosunkowo małe rozmiarami piłki , które poleca się dla pań , które właśnie są w ciąży oraz do wykonywania ćwiczeń rozciągających. Inny popularny typ piłek rehabilitacyjnych to piłki mające specjalne wypustki.
Tagi: , ,