Redukcja tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna


Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to przeważnie kłopot estetyczny, który dotyczy zarówno niewiast jak i mężczyzn. U panów punkty nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umieszczenie jest zależne od genów i mimo odchudzania reszty ciała, w owych punktach nie spostrzegamy większej poprawy. Uprawianie sportu również nie redukuje zebranej tkanki, co jest efektem jej mizernego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Problem z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, czy też ramionach, dotyczy nie tylko osobników z nadwagą, lecz także tych o prawidłowej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie zaprzestaje w opracowywaniu śmiałych sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej – . Jednym z na ogół praktykowanych zabiegów jest liposukcja hydrologiczna.

Oryginalne urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało uprzednie sposoby usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania figury. Jest to pierwsze na świecie narzędzie, w jakim wykorzystano oryginalną procedurę strumienia wodnego. Dopuszcza ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób zdecydowanie mniej inwazyjny, bardziej bezpieczny i więcej precyzyjny z efektami w znacznym stopniu lepszymi niż inne metody liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej tym nowoczesnym wyjściem, charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji, a rezultaty są błyskawiczne – czytaj więcej. Ponadto, dzięki tej procedurze, realna jest reimplantacja tkanki i przeznaczenie jej do formowania pozostałych części ciała.

Dermatologia estetyczna z pomyślnością zastępuje zwyczajową liposukcję, współczesną metodą, będącą zabiegiem wyraźnie mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą dokładnością.

Przejdź na kolejną witrynę – tam oczekuje na Ciebie kompleksowy tekst (http://www.zielonadrogeria.pl/pl/c/TWARZ/1) interesującego działu. Opracowaliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Redukuje konieczność wykonywania korekt, oraz gwarantuje pacjentom nieporównywalny z innymi metodami komfort zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Wykorzystanie miejscowego znieczulenia pomniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia efektów ubocznych, takich jak zakrzepica, ryzyko zatorów, lub nudności. Do najwyższych wartości zabiegu należą przytomność pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.