Redukcja tkanki tłuszczowej, dermatologia estetycznaNadwyżka tkanki tłuszczowej, to przeważnie kłopot estetyczny, który dotyczy zarówno niewiast jak i mężczyzn. U panów punkty nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej umieszczenie jest zależne od genów i mimo odchudzania reszty ciała, w owych punktach nie spostrzegamy większej poprawy. Uprawianie sportu również nie redukuje zebranej tkanki, co jest efektem jej mizernego metabolizmu.

redukcja tkanki

Autor: Optopol
Źródło: Optopol
Problem z nadwyżką tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, czy też ramionach, dotyczy nie tylko osobników z nadwagą, lecz także tych o prawidłowej masie ciała. Dermatologia estetyczna nie zaprzestaje w opracowywaniu śmiałych sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej – . Jednym z na ogół praktykowanych zabiegów jest liposukcja hydrologiczna.

Oryginalne urządzenie o nazwie Body Jet, zrewolucjonizowało uprzednie sposoby usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania figury. Jest to pierwsze na świecie narzędzie, w jakim wykorzystano oryginalną procedurę strumienia wodnego.

Ten serwis internetowy zawiera ciekawe dane na prezentowany temat, więc, jeśli ta problematyka Cię ciekawi, to zobacz to koniecznie.

Dopuszcza ona przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej w sposób zdecydowanie mniej inwazyjny, bardziej bezpieczny i więcej precyzyjny z efektami w znacznym stopniu lepszymi niż inne metody liposukcji.

Redukcja tkanki tłuszczowej tym nowoczesnym wyjściem, charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji, a rezultaty są błyskawiczne – czytaj więcej. Ponadto, dzięki tej procedurze, realna jest reimplantacja tkanki i przeznaczenie jej do formowania pozostałych części ciała.

Dermatologia estetyczna z pomyślnością zastępuje zwyczajową liposukcję, współczesną metodą, będącą zabiegiem wyraźnie mniej inwazyjnym.

redukcja

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Cechuje się przy tym większą dokładnością. Redukuje konieczność wykonywania korekt, oraz gwarantuje pacjentom nieporównywalny z innymi metodami komfort zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Wykorzystanie miejscowego znieczulenia pomniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia efektów ubocznych, takich jak zakrzepica, ryzyko zatorów, lub nudności. Do najwyższych wartości zabiegu należą przytomność pacjenta, bez niezbędności obecności anestezjologa.

Tagi: , , ,