Lego i Smoby


O ile nie masz pojęcia, jakie zabawki rozsądnie jest kupić maluchowi, ten wpis został opublikowany idealnie dla ciebie. W artykule przeczytasz, jakie dwie marki zabawek ludzi są najdoskonalszym nabytkiem.

samochodzik

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Od osiemdziesięciu lat duńska marka Lego produkuje najlepsze zabawki, jakie kiedykolwiek stworzono. Słynne lego ninjago są najlepsze dla dzieci dlatego, bo niesamowicie skutecznie stymulują wyobraźnię. Niełatwo wskazać zabawki, które umieją tak efektywnie jak Lego przez wyśmienitą zabawę stymulować inteligencję berbecia. Aktualnie w sklepach można nabyć kilkadziesiąt różnych kompletów klocków Lego. Przedsiębiorstwo ma w zwyczaju projektować swoje klocki w pewnych seriach. O ile twój maluch uwielbia przygody Harry’ego Pottera, ku mu komplet, z którego będzie mógł samodzielnie wybudować Hogwart. Dla dzieci oczarowanych strażą pożarną najlepszym podarunkiem będzie pakiet Lego z drabiniastym wozem strażackim i budynkiem remizy.

smoby

Autor: Nora Liu
Źródło: http://www.flickr.com

Innym interesującym wytwórcą zabawek jest przedsiębiorstwo Smoby. Ta pochodząca z Francji firma może poszczycić się prawie wiekową historią. I należy przyznać, że w produktach Smoby można dostrzec te dekady doświadczeń. Firma Smoby oferuje wielką gamę akcesoriów dla dzieci. W sklepach znajdziesz zabawki podzielone na działy. Nie planujemy tu wymieniać wszystkich sprzedawanych towarów, opiszemy wyłącznie te najbardziej warte uwagi. Dla najmłodszych berbeci, które uczą się chodzić, firma Smoby oferuje ładne jeździki.

Dla dzieci, które chodzą, firma przygotowała znakomite hulajnogi. Rodzicielom, którzy na pierwszym miejscu stawiają na intelekt dziecka, Smoby oferuje wielofunkcyjne tablice do rysowania i ćwiczenia pierwszych liter. O ile zamierzasz zbadać dokładnie asortyment oferowany przez przedsiębiorstwo Smoby, zajrzyj na oficjalną witrynę WWW firmy. Serwis jest transparentny, bez kłopotów więc kupić tam coś dla swojego bobasa – (źródło).