Recepta na świeży wygląd skóryKażda kobieta bez względu na swój wiek pożąda mieć młody wygląd. Tymczasem w pewnym momencie przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Z pomocą wtenczas nadchodzi medycyna estetyczna. Olśniewający wynik może przynieść nowoczesny, bezoperacyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, które pokrótce przedstawię w niniejszym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera gubi swój jędrny wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, sprawiając, że buzia staje się chuda, co równocześnie dodatkowo ją postarza. Skóra buzi staje się coraz bardziej cieńszą co prowadzi do utworzenia się bruzd.

skóry oprócz efektu makroskopowego – usunięcia zmarszczki.

Jeśli wczytujesz się w prezentowany tekst to znaczy, że wątek Cię bardzo zaciekawił – kliknij odnośnik, a odnajdziesz równie wartościowe informacje.

Rezultat ich działania na skórę trwa dłużej niż klasycznego kwasu hialuronowego. Jest to typowe leczenie nie jedynie symptomów lecz też przyczyn starzenia się skóry.

Preparat Sculptra, Ellanse, Radiesse możemy używać do korekt różnorodnych partii buzi: zmarszczek nosowo – wargowych, bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, okolic kości policzkowych, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych) jak też lipoatrofii w wypadku chorób przewlekłych (przykładowo AIDS).
Tagi: , ,