Jak wygląda obecna kosmetologia estetyczna, jakie zabiegi wykonać można za pomocą laserów.


Obecna kosmetologia coraz częściej sięga po najnowsze zdobycze chemii i techniki. Łatwo to zrozumieć, bo goniąc za urodą i pięknem panie są w stanie poświęcić rzeczywiście dużo. A zaawansowane urządzenia pozwalają na zabiegi nie tylko bardziej skuteczne niż dawniej, ale także znacznie bezpieczniejsze. Oczywiście ich ceny przeważnie będą całkiem spore, bo także i nowoczesne sprzęty są drogie, ale i tak nie będzie żadnego problemu z chętnymi na nie. Zresztą obecnie rynek kosmetycznych usług i wiążąca się z nim mocno kosmetyczna chirurgia notują ogromną dynamikę wzrostu.

Kobieta w różowej sukience

Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com
Co chwilę otwierane są kolejne salony, a do znanych chirurgów kolejki będą sięgać kilku miesięcy. Wszystko z tego powodu, że kobiety chcą wyglądać ładnie i młodo, a obecnie mają dużo możliwości do tego, i to za coraz mniejsze kwoty. Dlatego też zabiegi takie jak modelowanie twarzy Warszawa są realizowane przez większość kosmetycznych gabinetów, analogicznie jak sporo innych zabiegów odmładzających i upiększających (ciekawostka).

Jednym z najczęściej używanych przyrządów we współczesnej kosmetologi są lasery . Właściwości laserów są znane od wielu lat, lecz dopiero parę lat temu powszechnie zaczęły być wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych. Jednym z bardzo często robionych zabiegów przy ich pomocy jest laser (laser rehabilitacja przeciwskazania) epilacja laserowa warszawa (świetna strona). Przy pomocy ustawione w odpowiedni sposób wiązki niszczone są cebulki włosowe, a równocześnie skóra dookoła pozostanie w stanie nienaruszonym. Przez to zabieg jest bardzo bezpieczny i nie powodujący żadnych skutków ubocznych, a oprócz tego bardzo skuteczny.

brzuch

Autor: linspiration01
Źródło: http://www.flickr.com
Po kilku seriach zabiegów można się pozbyć niechcianych włosów w zasadzie na zawsze. Po takie nowoczesne lasery chętnie zaczynają także sięgać lekarze, zwłaszcza specjaliści od urologii. Pośród starszych pań nagminnym problemem jest nietrzymanie moczu, spowodowane najczęściej osłabieniem mięśni miednicy. Jak się okazuje, te problemy można bardzo skutecznie leczyć za pomocą nowoczesnego lasera MonaLisa Touch, który powoduje wzmocnienie i usztywnienie ścianek pochwy.