Jak nowoczesna strojnisia kupuje wierzchnie ubranie na jesienną aurę


Listki na gałęziach wiśni poczynają żółknąć, dając tym samym sygnał, że nieubłaganie przybliża się jesień, czyli pora roku kojarzona powszechnie z opadami. Kolejny wrześniowy dzień warto rozpocząć nie tylko wyborną kawą i kupionym w cukierni pączkiem, ale i sprawdzeniem, czy na półeczce w sieni znajduje się solidny parasol. Podczas ulewy z silnym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel wróci do mieszkania mokry i naindyczony. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, większość osób decyduje się na zakup specjalnego okrycia na pogodę pod psem.

kurtka

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Niekoniecznie musi to być powszechna peleryna przeciwdeszczowa lub płaszcz z ortalionu. Specjaliści od modnego wyglądu polecają równie gustowne, jak i praktyczne okrycie, czyli kurtki damskie przeciwdeszczowe, które świetnie uzupełnią każdą kobiecą garderobę.

Obligatoryjnym elementem składowym kurtki jest oczywiście kaptur: szeroki, obszyty subtelnym futerkiem bądź mniejszy i już bez żadnych ozdób.

Interesujący artykuł? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie, którą tu znajdziesz, także jest coś wartościowego.

Kurtki damskie przeciwdeszczowe mają za zadanie ochraniać przed późnojesiennym zimnem i powodować zazdrosne spojrzenia naszych najlepszych koleżanek od przedszkola. Żadna z kobiet nie będzie szczędzić wolnych chwil na spacerowanie po galeriach handlowych i szukanie najmodniejszego, ale i wyszukanego modelu.

Przechodzenie od jednych sklepowych drzwi do drugich jest dla kobiet wielką przyjemnością, a dla panów, którzy im towarzyszą, niemal udręką. Czasami w centrach handlowych można ich zobaczyć, jak siedzą na ławkach postawionych na pasażach i gapią się w swoje komórki. W tym samym czasie ich narzeczone z wielkim przejęciem przerzucają wieszadła w dziale kurtki damskie przeciwdeszczowe w poszukiwaniu najlepszego egzemplarza.

Bywa, że nawet cały dzionek należy poświęcić na odszukanie ubrania spełniającego wszystkie kryteria postawione przez kupującą. Kurtka nie może być za długa, ani za krótka. Jej sposób uszycia ma uwydatniać walory kobiecej figury, a najlepiej, żeby ją trochę wyszczuplał. Ponadto obligatoryjnie musi pasować do wiszącej w szafie popielatej spódniczki i dopasowanych spodni jeansowych zakupionych rok temu na wyprzedaży.

Jak widać zakup kurtki bywa nierzadko sprawą najwyższej wagi.

To nie końcówka intrygujących wpisów. Chcesz następne? W takim razie przypinam tutaj mój odsyłacz (https://coki.pl/plus-size-narzutki) do nowej witryny. Przeglądaj bez przeszkód.

Może nawet okazać się, że małżonkowie pochłonięci zakupami zapomną na śmierć o produktach spożywczych potrzebnych do przyrządzenia wieczornego posiłku. Lodówka będzie świecić pustkami, ale za to w kobiecej szafie zawiśnie śliczna i szykowna kurtka.