W gabinecie ortodontycznymKażdy z nas marzył o tym żeby mieć cudowny uśmiech jak z reklamy. Jednak te piękne uśmiechy to zazwyczaj robota dentysty, a nie super wybielającej pasty. Postaci występujące w reklamach najczęściej mają licówki kraków. Licówki to płytki, które są w profesjonalny sposób umieszczane na zębach.

Oczywiście żeby licówki zostały zrobione zęby muszą być wyleczone i odpowiednio wypolerowane, by ząb po nałożeniu płytki nie wystawał z łuku. W gabinet ortodontyczny kraków możemy wykonać tego rodzaju zabieg. Dodatkowo w gabinetach ortodontycznych możemy też założyć aparat na zęby. Sporo osób rezygnuje z aparatu, bo jak wiemy w czasie noszenia aparatu człowiek raczej nie wygląda dobrze. Ale po zdjęciu aparatu rezultat jest tak niesamowity, że lepiej pomęczyć się kilka lub kilkanaście miesięcy zamiast całe życie mieć kompleks bo mamy krzywy zgryz. Tak, więc jeżeli chcielibyśmy dodać sobie pewności siebie i czarować uśmiechem, a teraz mamy duży problem z zębami to, pójdźmy na wizytę do gabinetu ortodontycznego, by otrzymać informacje, co można zrobić, by wszystko fajnie wyglądało. Jeżeli chcesz mieć zdrowe zęby…

Fotel dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcielibyśmy, by wygląd naszego uzębienia był zadowalający trzeba regularnie bywać u dentysty. Nie da się raz na kilka lat odwiedzić dentysty (zobacz Stomatologia Cichoń) i liczyć na to, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Musimy chodzić na kontrolne wizyty chociażby, co sześć miesięcy, bez względu na to czy coś nas boli czy nie.

Oczywiście, jeśli rzadko będziemy bywać u dentysty może dojść do tego, że powstanie poważny problem. Wtedy często z bólem wyruszamy do gabinetu i jesteśmy zdziwieni, że leczenie nie jest przyjemne. Między innymi do tych niezbyt przyjemnych, a często niezbędnych u osób nieodwiedzających dentysty regularnie jest leczenie kanałowe kraków. Leczenie takiego rodzaju bywa nie tylko kosztowne, ale równie często zraża nas do dentystów. A gdybyśmy bywali częściej u dentysty to na sto procent nie musielibyśmy być poddawani leczeniu kanałowemu. Pomyślmy, więc czy to nie jest właściwa pora by sięgnąć po telefon i ustalić termin wizyty u dentysta. Lepiej nie odkładać tego na później i jeśli okaże się, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie mieliśmy okazji siedzieć na fotelu dentystycznym to lepiej, szybko to zmienić.

Więcej na

Tagi: ,