Ciekawy napis na twojej koszulce? – postaw na doskonały prezent dla najbliższych


„Najlepsza mama na świecie”, „Jestem boski”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i mnóstwo innych przykładów haseł znajdziemy obecnie na udostępnianych w sklepach koszulkach. Dzisiaj śmieszne koszulki z nadrukiem to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie można dostać upominki i ciekawe gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Pozornie niczym się nie odróżniają od standardowych koszulek, jednak tylko na pozór. Koszulki z napisem – i to dodajmy zabawnym napisem – to najlepszy wybór, jeżeli planujemy sprawić komuś niebanalny prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego tatę lub czego nie lubisz w swoim znajomym? – wybierz i podaruj mu koszulkę ze śmiesznym napisem. Chcesz zwrócić uwagę otoczenia bądź przekonać innych do tego, że masz świetne poczucie humoru? – koszulka z ciekawym hasłem będzie do tego celu idealnym rozwiązaniem.

Koszulki o jakich mowa z miejsca zwracają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że oryginalny slogan czy zdjęcie to najlepsza reklama. Jeśli zakładamy koszulkę ze śmiesznym sloganem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jakie mamy usposobienie (ciekawa strona). Rzecz jasna wybór hasła powinien być właściwie przemyślany, chyba, że nie nie interesuje nas jaki efekt osiągniemy nosząc taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Współcześnie istnieje wiele firm, które stworzą dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż powinniśmy pamiętać, że firmy nie uznają haseł, które są obraźliwe lub wulgarne. Ale też mało kto planuje nosić na sobie taką koszulkę. Te zabawne to co innego. Takie koszulki chciałby mieć każdy, kto lubi dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeżeli chcesz zaimponować znajomym, że „łowisz tylko wielkie sztuki” lub że „nie potrzebujesz Google, bo twój mąż wie wszystko” – zdecyduj się na koszulki z takim właśnie hasłem. Z pewnością zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych wszystkich, z którymi będziesz mieć przyjemność się widzieć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką zachęcisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to idealny sposób na prezent, ale też na podkreślenie swojej oryginalności i charakteru.