Kiedy twoja skóra wymaga błyskawicznej pomocy, sięgnij po skoncentrowany preparat do szybkiej regeneracji skoryNareszcie sezon wiosenny. Świat wydaje nam się ładniejszy, ludzie stają się bardziej pogodni i pełni sił witalnych. Zima niestety nie sprzyja naszej skórze i figurze ze względu na częste zaniechanie systematycznej aktywności fizycznej jak również ze względu na nadmierny apetyt, towarzyszący melancholijnej pogodzie.

sprawdź sprawdzone produkty

Autor: UlyssesThirtyOne
Źródło: http://www.flickr.com
Brak właściwej ochrony cery zimą, rodzi konieczność stosowania silnych preparatów regenerujących w miesiącach wiosennych. Odpowiedzią na popyt błyskawicznej i efektywnej rewitalizacji skóry po okresie zimowych miesięcy, stają się coraz częściej proponowane przez branżę kosmetyczną, ekstrakty kosmetyczne w fiolkach tzw. preparaty skoncentrowane.

Jeśli chcesz zobaczyć coś naprawdę niezwykle interesującego, sprawdź treść tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Tego rodzaju kosmetyki, zawierają w swoim składzie spore stężenie związków biologicznie aktywnych. Ilości tych składników biologicznie czynnych, w dużym stopniu przewyższają zawartość powszechnie używanych składników aktywnych w emulsjach ochronnych. Bogate w składniki odżywcze, preparaty odbudowujące do skóry, najczęściej polecane są do stosowania przed snem, ponieważ w nocy cera najskuteczniej wykorzystuje każde zawarte w nich związki odżywcze. Związki odżywcze jak witaminy, mikroelementy, enzymy, właściwie dobrane ekstrakty z roślin, docierają głęboko w skórę, wspomagając jej naturalne funkcje.

W konsekwencji cera jest rozświetlona, zmarszczki zredukowane, koloryt ujednolicony. Rezultaty odmładzające używania serum, można zobaczyć już po jednym zabiegu. Ochronne związki biologicznie aktywne, pojawiają się w aptekach i w sklepach z kosmetykami. Ale z natychmiastowych zabiegów odbudowujących skórę, możemy skorzystać ponadto w salonach wellness. Niezastąpionym aparatem stosowanym nie tylko w gabinetach wellness jest autoklaw kosmetyczny. Jest to urządzenie służące dezynfekowaniu wszelkich przyrządów i przyborów, mających styczność z krwią i płynami ustrojowymi.
Tagi: , , ,