Jakie podarunki wręczamy panom, którzy pozostają drodzy naszemu sercu

0 Comment


Gdy nieuchronnie i dużymi krokami zbliżają się imieniny ukochanego mężczyzny lub tejże osobie wypada podarować upominek z okazji Dnia Mężczyzny lub tak dla zaczepności nawet na Dzień Dziecka, to wybór właściwego przedmiotu wcale nie pozostaje tak prosty, jak moglibyśmy twierdzić po spojrzeniu na uginające się półki w sklepach.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu wybór nie jest dobrze przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak zadowolona, jak życzyłby sobie ofiarodawca. Na szczęście w naszej ludzkiej świadomości istnieje pewien niezapisany spis artykułów, które można podarować praktycznie na każdą okazję, ale pamiętajmy o tym, że nie zawsze pozostaje on najlepszym rozwiązaniem. Wart pamiętać o tym, iż mimo wszystko kompozycje zapachowe Serge Lutens nie każdemu są w stanie się spodobać.

Z paniami sprawa wydaje się pozostawać w miarę nieskomplikowana.

Sprawdź, że praktyczna propozycja (https://scootive.pl/jak-serwisowac-hulajnoge-wyczynowa) ma przydatne informacje, które są ważne – one Cię bezsprzecznie totalnie wciągną. Kliknij tutaj!

Zazwyczaj mężczyźni obdarowują swoje damy bukietem tulipanów i tego typu upominek zawsze jest na miejscu i nie budzi żadnych kontrowersji bądź niczym nieuzasadnionych domysłów. Z kolei w przypadku facetów sprawa nie jest już tak nieskomplikowana, bo wystarczy wyimaginować sobie sytuację, w której pracownik, w ramach świątecznej premii, dostaje od swojej przełożonej… opakowanie kosmetyków tom ford black orchid lub czegoś podobnego.

Tak czy siak, kosmetyki wydają się pozostawać najlepszym pomysłem na podarek. Chociaż i tutaj nie zawsze dobrze trafimy w gusta jubilata. Pewnym wyjściem z wspomnianej sytuacji może być zakup markowych zapachów, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 200 złotych właściwie zawsze się opłaca – wystarczy, że mężczyzna zweryfikuje cenę w internecie lub (instalacje alarmowe – przejdź) w perfumerii, a z pewnością będzie pragnął używać tak ekskluzywnego nabytku. Zresztą sami wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że markowe produkty, czyli te z górnej półki, to zupełnie inna historia niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre małżonki po prostu pytają wprost swoich małżonków o to, co chcieliby dostać w ramach podarunku. W dobrym guście jest kupowanie rzeczy, które będą potem służyły tylko solenizantowi. I zapewne z tej przyczyny dużą popularnością cieszą się… skarpetki z bawełny – zawsze bywają potrzebne i na 100% będą noszone na jedną parę stóp. Jednak faceci tego elementu garderoby raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, fantastyczny prezent. Mogą zażyczyć sobie na przykład zapachu firmy tom ford black orchid, a wtedy panie powinny o tym fakcie zostać poinformowane wcześniej – w końcu na taki podarek należy odłożyć nieco więcej forsy.
Tagi: , ,