Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda oraz czy gwarantuje właściwe rezultaty?Białe zęby z pewnością są sporym atutem zarówno u kobiet jak również u mężczyzn, niestety nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Nieraz niektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Naturalnie zdołamy stosować przeróżne pasty wybielające bądź nakładki, aczkolwiek otrzymany rezultat nie zawsze jest satysfakcjonujący. W związku z tym w dzisiejszych czasach coraz większą sławą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Wszelki profesjonalny gabinet dentystyczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów może odbywać się przeróżnymi metodami, przykładowo za sprawą specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? A więc po gruntownym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Później przez mniej więcej 20 minut zęby zostają naświetlone za pośrednictwem specjalnej lampy. W czasie jednego kompletnego zabiegu naświetlanie realizuje się dwa lub trzy razy. Naturalnie wybielanie zębów jest przeprowadzane pod okiem znawcy, tylko kompetentny i doświadczony dentysta (witryna internetowa) wrocław zdoła wykonać taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce profesjonalnego stomatologa masz gwarancję, iż wynik będzie naprawdę niesłychanie zadowalający.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, które stosuje dentysta (wrocławski dentysta) stomatolog wrocław faktycznie dają wyniki, albowiem jest to profesjonalne, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić osobiście w domu. Aczkolwiek dentyści oferują też wybielanie domowe, jakie polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby oraz preparatu wybielającego. Nakładki takie są wykonywane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak żeby były pieczołowicie dopasowane do zębów pacjenta. Rezultat może być wyrazisty już po drugim użyciu, chociaż zaleca się używanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to współcześnie jeden z lepszych i bardziej zalecanych zabiegów wybielania zębów.

Tagi: , , ,