Metoda na przepiękne usta i szczupłą figuręModelowanie warg kwasem hialuronowym jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularne. Usta to jeden z ważniejszych fragmentów kobiecej twarzy, a także ciała, gdzie pełne usta uważane są za bardziej przyciągające oraz ponętne. Zabieg powiększania ust trwa około 30 minut, jest prawie bezbolesny i zawsze stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

kriolipoliza

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Obecnie na rynku popularność zyskuje kwas hialuronowy do ust, który poprawia sprężystość tkanek – . Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek naokoło ust oraz powiększa usta. Poprawia kontur ust a także profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza trochę bruzdy i zmarszczki, ujmuje także nieco lat. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie szykować jak też nie są wymagane nadzwyczajne badania, acz lekarz może żądać ich wykonania, gdy uzna, że to stosowne. Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z zastosowaniem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa kilkanaście minut, pozwala na przeprowadzenie widocznej korekty ust. Efekt jest niestety przemijający i utrzymywać się będzie ok. pół roku, gdzie po upływie tego czasu pacjenta czeka nieodzowność kolejnego zabiegu na modelowanie warg. Kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Określony jest do kształtowania sylwetki, lecz nie w celach pozbycia się nadwagi. Poprzez zabiegi punktowego chłodzenia redukuje nadwyżkę tłuszczowej tkanki – brzuch, uda, boki tułowia. Kriolipoliza to zjawisko niszczenia komórek tłuszczowych przez niską temperaturę. Przez określony czas zasysana poprzez aplikatory skóra jest poddawana chłodzeniu bez uszkadzania otaczających ją tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki zachodzi po około 3 miesiącach.

Okres tenże wynika z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się poprzez ok. 6 miesięcy, a włączając składnik dietetyczny trwale. Dostrzegalne efekty po zabiegu są zależne od rozległości oraz stanu tkanki poddanej schładzaniu. Pacjenci pragnący powtórzyć zabieg w celu utrzymania i zwiększenia efektu mogą uczynić to, nie wcześniej niż po następnych 3 miesiącach. 100 % z nich dostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazaniami są ciąża, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.
Tagi: , , ,