Laserowe zabiegi to innowacyjna technika w starciu z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.


W związku z błyskawicznie rozpowszechniającym się zapotrzebowaniem populacji coraz więcej otwiera się ośrodków medycy estetycznej w Polsce. Są to obiekty nowoczesne o wysokich normach i często w przystępnych lokalizacjach.

Oferują w szczególności takie zabiegi jak: usuwanie – http://englander.com.pl/wskazania/dermatologia-estetyczna/usuwanie-zmarszczek-wroclaw/ – blizn pooperacyjnych, likwidacja znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a także laserowe odmładzanie skóry. Priorytetem personelu i ekspertów jest profesjonalne, kompleksowe i szczere podejście do klientów. Doktorzy to wysokiej klasy eksperci a ich bogate doświadczenie naznaczone jest długotrwałą i żmudną praktyką.

Blizny pooperacyjne i potrzebna usunięcia mankamentów starości, to częste przyczyny dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodzieńczość i gładka skóra są kojarzone z zachwytem i zadbaniem, dlatego zabiegi laserowe szczycą się olbrzymią popularnością. Usuwanie blizn to jedno z najtrudniejszych zadań dla lekarza. Wpływ lasera na bliznę wywołuje w ciele dużo małych uszkodzeń, które powoli goją się, a na ich miejscu powstaje odnowiona skóra. Dla komfortu pacjenta usuwanie blizn może przebiegać pod znieczuleniem zastosowanym w formie zastrzyku, lub kremu na obszar cery. Przy terapii użyte są w najwyższym stopniu zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnorakich technologii. Usuwanie blizn polega na przebyciu pewnej ilości zabiegów ustalonych przez lekarza. Należy podkreślić, że okres gojenia się ciała gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest krótki, a ryzyko zakażenia wyeliminowane – tak samo, gdy jest to usuwanie (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do chirurgi estetycznej zaliczane są również zabiegi typu laserowe odmładzanie, cieszą się one nieprzerwaną powodzeniem. Osoby planujące się odmłodzić, usunąć zmarszczki oraz zwiększyć krzepkość cery decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z wariantem otrzymania znieczulenia miejscowego. Podczas zabiegu dochodzi do zamierzonego cieplnego uszkodzenia cery z ominięciem miejsc cery zdrowej. Mikrouszkodzenia stymulują odbudowę skóry i wytwarzanie kolagenu. Laserowe odmładzanie to zabieg którego efekty zauważalne są już po pierwszym użyciu.

Tego typu nowatorskie zabiegi wciąż zwiększają grono osób, które w szybki i skuteczny sposób naprawiły kondycję, koloryt i teksturę cery oraz zregenerowały się psychicznie.