Usługa laserem frakcyjnym – na czym polega i w czym może pomóc?


W ostatnim okresie wybitnie popularne stało się wykonywanie zabiegów laserem frakcyjnym, który ma za zadanie odmłodzić skórę i upiększyć ją. Z tego typu posług można skorzystać zarówno u kompetentnej kosmetyczki jak i (czy też szczególnie) w gabinetach zajmujących się medycyną estetyczną.

lub też popularnych „kurzych łapek” posiadają ewentualność zredukowania go albo gruntownego usunięcia (nici liftingujące do twarzy). Za wsparciem maszyn, jakimi są lasery frakcyjne jesteśmy w stanie odmłodzić skórę, wypędzić zmiany w kolorycie skóry zarówno te mocne jak i słabsze, zredukować zmarszczki. Narzędzie to to poprawia jędrność skóry, wobec tego jest świetna dla osób starszych chcących lekko wymodelować rysy buzi czy też młodych mających kompleks z racji przedwcześnie pojawiających się zmarszczek. Usunięcie blizn i rozstępów również nie będzie problemem, albowiem lasery frakcyjne są w stanie całościowo je usunąć czy też ograniczyć do mniejszych formatów (więcej na ). Można nim działać zarówno na buzi jak i w innych rejonach na ciele, przykładowo udach bądź łydkach. Pragnąc wyglądać świetnie na plaży w trakcie wakacji, wskazane jest zafundowanie sobie takiego zabiegu, aby cały czas czuć się pewnym siebie. I nie ma w tym miejscu znaczenia czy jednostka zamierzająca poddać się korekcie jest płci żeńskiej czy też męskiej, ponieważ nasze problemy wielokrotnie są pokrewne.

zabiegi

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Usługa ta nie potrzebuje znieczulenia. Polega na tym, że do skóry pacjenta przykładana jest końcówka emitująca mikrowiązki światła, jaka w nadzorowany sposób uszkadza wyselekcjonowane zakresy naskórka i skóry właściwej. Dochodzi do zwyczajnego procesu gojenia, w czasie którego komórki naruszone zastępowane są nowiutką tkanką, a postać, na której zabieg został przeprowadzony cieszy się młodziej wyglądającą i jędrnej skóry. W czasie usługi odsetek pacjentów zauważa drobny dyskomfort, wskazane jest wtenczas sięgnąć po środki znieczulające. Dla otrzymania najlepszych wyników fachowcy zalecają przeprowadzenie od 3 do 6 zabiegów, z czego jeden trwa plus minus 60 minut. Cena usługi waha się pomiędzy 100 a niekiedy 5000 złotych za jeden zabieg.

Usługi wykonywane laserami frakcyjnymi nie należą do najtańszych, mimo to da się za ich wsparciem zredukować zmarszczki lub blizny i usunąć swoje kompleksy. Poprzez godzinny zabieg sporządzony parę razy zdołamy weselić się równą skórą na ciele bez pigmentowych zmian i defektów.