Golenie z klasą


Regularne przycinanie zarostu to istotna rzecz, wie o tym każdy pan. Niestety, duży odsetek rodaków woli nabywać kiepskie sprzęty do golenia, co jest ogromnym błędem. Niedrogą jednorazową maszynką po prostu nie da się efektywnie ogolić.

W tym lapidarnym tekście przedstawiamy 4 przydatne przedmioty, które powinien trzymać w kosmetyczce każdy facet zamierzający wyglądać fantastycznie każdego dnia. Opiszemy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie oraz zestaw pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto poprzednio kupował zwyczajne plastikowe maszynki, odczuje ogromną różnicę, gdy po raz pierwszy zastosuje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o klasycznych kształcie i fakturze, w sam raz dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki mocnemu chwytowi dobrze trzyma się go w dłoni, co jest niesamowicie istotne dla prawidłowego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie niszcząc za mocno naskórka. Wielką zaletą maszynki Merkur 34c jest trwałość wykonania – nożyk ten można używać przez tygodnie. Polecamy brzytwa dovo.

Widzisz w tym miejscu niezwykle absorbujące wiadomości, ale kliknij bez wahania ten link, gdyż to rzeczywiście treść (https://prozoo.pl/) – ona również Cię zaintryguje!

Merkur 34c to idealny zakup dla panów, którzy chcą każdego ranka się golić. Bez konieczności częstego nabywania artykułów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do zestawu mężczyzny jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie wiedzieć, czym jest ta istotna substancja, zatem przypomnijmy – ałun świetnie powstrzymuje upływ krwi.

To nie końcówka interesujących wpisów. Czujesz chęć na inne? Zatem przypinam tutaj mój odsyłacz do nowej witryny. Przeglądaj bez przeszkód.

Tym sposobem ałun w sztyfcie to kluczowy element wyposażenia w łazience, gdyż w czasie golenia nierzadko powstają małe ranki. Zobacz Coticule. Nie są one szczególnie bolesne, jednak mocno przeszkadzają, ponieważ krew potrafi kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie użyty szybko po skaleczeniu efektywnie zatrzymuje krwotok.

Na koniec tekstu należy jeszcze wspomnieć, że pan, który chce mieć klasyczny wizerunek, powinien kupić też krem do golenia. Niezbędnym dodatkiem do takiego kremu jest pędzelek – z pewnością kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego czegoś.