Elegancja w kolorze nude


Mężczyźni zapewne będą niepocieszeni, ale w kobiecej gamie znanych barw na dobre zagościł już kolor nude a do tego nic nie wskazuje, by miał ją kiedykolwiek opuścić. Dobrze zatem kupić rzeczy w tym kolorze, ponieważ możemy być pewni, że będą nam służyć długi czas.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Kolor nude to inaczej kolor skóry, który prezentuje się zupełnie jak troszeczkę cieplejszy beżowy. Jest on bardzo subtelny i kobiecy, a do tego idealnie prezentuje się na wszystkich rzeczach. Niemal wszelkie sklepy, w tym te które można znaleźć w internecie oferują nam niemal każdy rodzaj ubrań w tym kolorze. Nike, Reebok, Le Coq … to jedynie przykład, w jakich sklepach można go odnaleźć.

Szpilki w kolorze nude to ciągle absolutny „must have” w garderobie każdej kobiety, która kocha modę. Można stwierdzić, że weszły już do kanonów mody i aktualnie możemy je stawiać na równi z małą czarną, która wisi w szafie prawie każdej kobiety – więcej należy podkreślić, że ciuchy o kolorze nude idealnie znajdują zastosowanie w biurze. Jest to bardzo neutralny kolor, idealnie grający z ciemnymi barwami. Gdy więc pragniemy zacząć konstruowanie naszej szafy pod kątem biurowego wyglądu możemy rozpocząć od odwiedzenia Ubrania h&m. Z pewnością odnajdziemy tam ciekawe propozycje, które pomogą nam stworzyć tzw. bazę. Ponadto ceny nie będą zbyt wygórowane, zatem każdy może pozwolić sobie na tego rodzaju zakupy –

Oprócz ciuchów kolor nude został wykorzystany przez wytwórców różnego rodzaju produktów kosmetycznych. W pierwszej kolejności trzeba wskazać, że świetnie prezentuje się na płytkach paznokci. Przedsiębiorstwa oferujące kosmetyki mają w sprzedaży emalie do paznokci we wszelkich jego odcieniach. Pewne wątpliwości można mieć do stosowania ich przez osoby o jasnej karnacji. Muszą one rozważyć czy kolor nude zestawiony z ich jasnym kolorem skóry nie sprawi, że kolor się zgubi, a efekt końcowy będzie mdły. w ostateczności wybór takiego koloru zależy (czy to w przypadku, gdy chodzi o ubrania, czy w przypadku kosmetyków) od poszczególnej oceny konkretnej kobiety.

Źródło: domodi