Moda – czy mamy w sobie na tyle dużo kreatywności, by przełamać schematy myślenia na jej temat?


Każdy człowiek powinien przywiązywać chociaż trochę uwagę do tego, co zakłada i jak się prezentuje. Nie ulega wątpliwości, że należycie dopasowana odzież to nie tylko zabezpieczenie przed niebezpiecznym oddziaływaniem promieni słonecznych czy mrozu, ale również ozdoba nas samych.

buty

Autor: woodleywonderworks
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnym świecie sporą uwagę koncentrujemy na tym, aby jak najlepiej się prezentować, jednak czy mamy w sobie tę siłę, żeby przełamać schematy myślenia związane z modą i zgłębić to zagadnienie w inny sposób? Chodzi o to, by zacząć na nowo patrzeć na wszystkie, nawet te najmniejsze części garderoby, takie jak np. staniki Kostar, jak na dzieła sztuki, które wspaniale mogą łączyć się z innymi elementami stroju tworząc przykuwające uwagę kompozycje – poznaj staniki z firmy Kosar. Z pewnością dobrym pomysłem byłaby zmiana w patrzeniu na wszelkie nasze zestawienia fasonów, kolorów i faktur? Gdybyśmy tak modne plecaki 2015 zaczęli łączyć z eleganckim obuwiem i starymi dodatkami z szafy naszych rodziców… Nie musimy już więcej godzić się wyłącznie na to, co dobrze znamy. Postawmy na oryginalność i zaszokujmy innych swoją pomysłowością! To od nas samych zależeć będzie, jak się będziemy prezentować od święta i jak wyglądać będziemy na co dzień. Sprawmy więc, byśmy zawsze byli ubrani w to, co oryginalne i niebanalne i w to co rzecz jasna nam się podoba.

Pamiętajmy równocześnie, że nie tylko główne elementy stroju się liczą.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na omawiany temat, to notka z serwisu także takie informacje ma, więc kliknij tutaj, żeby je poznać.

Jeżeli zatem chcemy zawsze prezentować się nienagannie, to nie odpuszczajmy sobie chociażby kwestii dotyczącej właściwego obuwia. Czasem klapki damskie rozmiar 41 warto założyć do mniej oficjalnych strojów, czasem zaś należałoby zrezygnować z nich całkowicie – sprawdź nieco więcej. To od naszego wyczucia zależy to, jak będziemy się prezentowali u babci na urodzinach, na ślubie znajomej, w pracy czy na bankiecie firmowym męża. Już dzisiaj postarajmy się o to, by eleganckie obuwie damskie 42 zawitało w naszych szafach, a nie będziemy musieli martwić się przy najbliższej okazji, co założyć do nowej sukienki. Jeżeli zaś chcemy wszystkim się spodobać, to nie zwlekajmy i zainwestujmy nieco gotówki np. w okazjonalną biżuterię, która zaakcentuje nasze naturalne piękno, a każdej kreacji doda nieco świeżości i blasku.