Każda kobieta chce długo prezentować się cudownie i młodo – dlatego stosujemy przeróżne preparaty, które powinny nam w tym pomóc


W łazience każdej kobiety powinno być mini SPA. Jasne wydaje się to, że w szafce mamy kosmetyki do make-upu oraz różnego typu maseczki.

peeling solny
Ale czy zdajemy sobie sprawę z tego, że aby całościowo troszczyć się o cerę, najpierw powinnyśmy ją złuszczyć.
dieta

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Złuszczanie (z ang. peeling) zrogowaciałego naskórka to podstawa przy niejednym zabiegu SPA. Mało istotne czy robimy go w salonie czy w zaciszu swojej łazienki. Aby skóra była w stanie z wdzięcznością wchłonąć odżywcze witaminy, które na przykład mamy zrobione w serum lub balsamie, najpierw musimy zlikwidować z jej powierzchni martwy naskórek. Prawidłowo oczyszczona skóra wydaje się być świeższa, bardziej promienna i wygląda kwitnąco.naciśnij i sprawdź (zapraszamy serdecznie)Dzięki złuszczaniu pozbywamy też przebarwień i minimalizujemy groźbę występowania zaskórników. Peeling solny pobudza także krążenie krwi, wobec tego nasza cera wygląda po nim młodziej i olśniewająco.

Peeling solny wydaje się być hitem ostatnich lat. Nie tylko czyi naszą skórę, ale ma także właściwości przeciwzapalne oraz antyseptyczne.

Przejdź na następną stronę – w niej oczekuje na Ciebie kompleksowy tekst (https://novagroup.pl/kategorie-produktow/sauny-i-laznie/) interesującego działu. Stworzyliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Należy stosować go na całe ciała. Musimy zacząć od nóg i iść w górę. Kolistymi ruchami wcieramy drobinki w naszą skórę. Na koniec spłukujemy wszystko ciepłą wodą, ale bez użycia żelu pod prysznic. Jeżeli na przykład zastosujemy peeling solny po depilacji, powstrzyma to wrastanie włosków pod powierzchnię, co powoduje bolesne stany zapalne.

Peeling solny powinnyśmy stosować raz lub dwa razy w tygodniu. Dość szybko zobaczymy niezwykłą przemianę. Wszyscy będą podziwiać nasz kwitnący wygląd.