Modne plakaty



W czasach, gdy socjalizm w Polsce potykał się już o własne kopyta, mogliśmy oglądać pewien satyryczny rysunek Zbigniewa Jujki. Oto na słupie ogłoszeniowym przyklejona jest wielka płachta papieru z napisem „Obwieszczenie”, natomiast gdzieś w jej rogu dostrzec przyklejoną malutką kartkę. Zebrana wokół słupa ludność z zainteresowaniem patrzy na niewielkich rozmiarów karteczkę, nie zwracając najmniejszej uwagi na oficjalny przekaz.

fototapeta oko

Autor: Andrew Caw
Źródło: http://www.flickr.com

Rysunek od zawsze przedstawiał stosunek Polaków do różnego rodzaju treści transmitowanych w przestrzeni publicznej. Co dziwne, to właśnie w naszym kraju tak bardzo rozwinęła się sztuka fotoobrazu. Fotoobraz jest bowiem formą przekazu, choć jego treść nawiązuje do różnych dziedzin życia: od kultury czy sztuki, aż po zachętę do kupowania traktorów Ursus.

Z całą pewnością każdy z nas w młodości wieszał w pokoju fotoobrazy idoli, zespołów czy też aktorów. Byli i tacy, którzy wyklejali nimi całe ściany, reszta jedynie szkło na drzwiach.

Wiele firm produkuje fotoobrazy w teraźniejszych czasach.

Zwróć uwagę na szczegóły w serwisie (https://naprawasilownikow.pl/), przeczytasz tam jeszcze dokładniejsze informacje, które z pewnością również okażą się dla Ciebie interesujące.

Z tego powodu łatwo znaleźć atrakcyjne oferty. Osobiście polecam firmę Kopland.

Jednak dziś sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Coraz więcej osób docenia jego artystyczne, jak i estetyczne cechy, czyniąc z nich tym samym wspaniały sposób na nadanie charakteru swoim wnętrzom.

fototapeta samochód

Autor: Andrew Caw
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie możemy umieścić fotoobrazy? Wszędzie. Czy to w kuchni czy salonie, interesująco dopasowany fotoobraz doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Fotoobrazy stanowią również rewelacyjny pomysł na nadanie wyrazu przestrzeni w biurze czy pubie.

Imponującą możliwość zastosowań fotoobrazów zapewnia głównie ogromna liczba wzorów na nich umieszczona. Aby się o tym przekonać możemy skorzystać z sieci, wpisując temat: ciekawe obrazy na płótnie Wrocław.

Drukowane na najlepszych marek papierze, powieszone na ścianie, nadają specyficzny klimat wnętrzom w których będą umieszczone. Tak, to prawda – nastał „złoty okres” fotoobrazu!

Tagi: , , , , , ,