Przedmioty przydatne gdy rodzi się dziecko


Kiedy spodziewamy się dziecka musimy zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie zabraknie ubranek, kosmetyków, szeregu przyborów potrzebnych maluchowi. Poza standardowymi punktami takimi jak body, maści, pieluchy i wanienka, warto również wzbogacić wyprawę o inne pozycje, zapewniające dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz higieny.

sklep z zabawkami

Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Sprawdzamy, które oferty produktów dla noworodków zasługują na uwagę.
Chłopczyk

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwa higiena jest bardzo istotna dla zdrowia maluszka, szczególnie w pierwszych miesiącach jego życia. Szczególną dbałością należy wykazać się w przygotowywaniu mleka i innych posiłków. Woreczki do sterylizacji to prosty sposób na pozbycie się zarazków i bakterii. Woreczki do sterylizacji, które wkłada się do kuchenki mikrofalowej świetnie zastępują tradycyjne sterylizatory. Są idealne do sterylizacji butelek, smoczków, laktatorów oraz wielu innych produktów dla niemowląt. Jeden woreczek można użyć 20 razy. Małe wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie i bezproblemowe stosowanie także poza mieszkaniem. Ponadto komplet woreczków kosztuje mniej niż tradycyjny sterylizator.
woreczki do sterylizacji

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Dla zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka istotna jest nie tylko sterylność butelek, ale także właściwy dobór smoczków. Na szczególną uwagę zasługują w tym przypadku smoczki do butelek Tommee Tippee. Wyjątkowe smoczki do butelek Tommee Tippee to między innymi kolekcja Closer to Nature, która opracowana została we współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji, tak aby smoczki naśladowały miękkość matczynej piersi i naturalną elastyczność. Tego rodzaju smoczki będą najlepszy, kiedy matka pragnie łączyć karmienie piersią i butelką.

Gdy już przejrzysz ten artykuł, to spojrzyj również na podobne wątki (https://innerharmony.pl/produkt/propolis-w-kroplach-115ml-vimergy/), które mają nie mniej ciekawe informacje – one niezwykle Cię wciągną.

Co więcej właściwa prędkość przepływu pokarmu chroni przed zakrztuszeniem. Firma Tommee Tippee oferuje również szeroki wybór smoczków uspokajających, a także kubeczków dla większych dzieci.

Uwagę zwraca także propozycja pojemników na pieluchy. Takie pojemniki wyposażone są w specjalne wkłady, które za sprawą wielowarstwowej folii blokują niechciany zapach i zabijają zarazki. To higieniczny sposób przechowywania brudnych pieluch.