Niech żyje bal !


Zaczął się okres balów karnawałowych w szkołach, a nawet żłobkach. Takie bale karnawałowe sprawiają niemało frajdy dzieciaczkom, i równocześnie trochę pracy ich rodzicom, których obowiązkiem będzie uszycie, względnie wyszukanie wykoncypowanego przez ich latorośl stroju.

Przebrania karnawałowe dla dzieciPomysłów na tego typu przyodziewki dzieciom nie brakuje. Jest to duża radość dla dziecka które w tej jednej chwili może poczuć się niczym na przykład bohater z ulubionej bajek. Strój malucha może wpłynąć na to, jak będzie się czuć na balu. Nierzadko się zdarza, że malec, jak aktor, zaczyna zachowywać się, czy wręcz doznawać analogicznych emocji co bohater, za którego jest przebrany. Jeśli idzie o strój na bal przebierańców mamy kilka opcji: zdołamy go zakupić, wypożyczyć czy też wykonać samodzielnie. Z tego ostatniego razem z naszym dzieckiem możemy uczynić cudowną zabawę. Dla najmniejszych rekomenduje się przebrania zwierzątek. Miękkie, komfortowe, łatwo się zakładają i bez problemu zdejmują. Nie trzeba zaraz inwestować w całościowy kostium, starczy zaopatrzyć się w jeden charakterystyczny element, przykładowo uszy króliczka czy skrzydła pszczoły i do tego przyodziać maluszka w dopasowane kolorystycznie ubranko. Większa część dziewczynek uwielbia karnawałowe przebieranie. Niektóre pragną błyszczeć na balu jako księżniczki, dalsze wolą być wszechmocnymi czarodziejkami czy zwiewnymi motylkami.

stroje karnawałowe

Autor: Visit Tuscany
Źródło: http://www.flickr.com

A może tym razem księżniczka stanie się kotkiem? Dla młodych panów natomiast bal karnawałowy to szansa, by wcielić się w ulubionego bohatera obrazu filmowego lub baśni. Zorro, a może pirat z Karaibów? Młody człowiek może stać się także królewiczem, rycerzem, albo wampirem!

Kostiumy dla dzieci – karnawałowe przygotowania
Propozycji jest bez liku.

Czy omawiane zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To wejdź i zobacz, co posiada solidna witryna (https://www.centrumpomyslow.pl/) – znajdziesz tam równie intrygujące dane.

Dalsze popularne, dosyć proste w wykonaniu przebrania karnawałowe dla dzieci to: księżniczka, wróżka, czarnoksiężnik, muchomorek, Indianka, duszek, króliczek lub biedroneczka, a także wiele innych. Wszystko zależy od pomysłowości malucha i inwencji opiekunów. Ograniczeniem może być wyłącznie nasza wyobraźnia.
Kiedy przebranie już gotowe zostaje pomyśleć o apetycznych przekąskach, napitkach a także skocznej muzyce, a setna zabawa zapewniona. Taki bal to idealna okazji do wykazania się kreatywnością oraz do wspólnej zabawy opiekunów, maluchów i pedagogów którzy często są organizatorami podobnych balów.
Więcej informacjiAster-Bal