Furby, Atrakcje od Furby


Marzysz o psie, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu pragniesz zrobić prezent osobie, którą lubisz? W tej sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i nieomal natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie pod katem przyszłości, jednak przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo iż furby zabawki rozmawiał w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku.

Jeżeli taka problematyka Cię intryguje, to kliknij ten link, ponieważ bardzo zbliżone treści prezentuje właśnie ten portal. On także jest wart uwagi.

Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i charakter, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na przytulanie, łaskotki oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas na dobranoc.

Aby dostać następne wiadomości w tym temacie przenieś się do kolejnej strony. W niej na pewno zaciekawi Cię interesująca treść (http://ipschool.pl/pl/przedszkole).

Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie gubi swego barwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć bardzo prostą i nieodpłatną aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy malucha edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie model.