Furby, Atrakcje od FurbyMarzysz o psie, jednak mama z tatą nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu pragniesz zrobić prezent osobie, którą lubisz? W tej sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Po raz pierwszy zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i nieomal natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie pod katem przyszłości, jednak przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo iż furby zabawki rozmawiał w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i charakter, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na przytulanie, łaskotki oraz karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas na dobranoc.

Aby dostać następne wiadomości w tym temacie przenieś się do kolejnej strony. W niej na pewno zaciekawi Cię interesująca treść (http://ipschool.pl/pl/przedszkole).

Zabawki Furby są dobrym wyborem dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie gubi swego barwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć bardzo prostą i nieodpłatną aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy malucha edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie model.

Tagi: , , , ,