Znane zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – omawiamy tematykę.


Jeszcze jakiś czas temu operacje poprawiające urodę były bardzo ukrywane, owiane atmosferą tajemnicy i mogły pochwalić się popularnością jedynie pośród osób pokazujących się publicznie i istniejących w mediach.

nie lubisz swojego nosa?

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby te wyjeżdżały na miesiąc czy dwa pod pretekstem „leczenia w prywatnej klinice” lub uzasadnionego tymczasowego usunięcia się z życia publicznego, a wracały z powiększonym biustem lub skorygowanym nosem.

Jeśli zainteresował Cię nasz opis, to pragniemy skierować Twoja uwagę na fakt, że pod poniższym linkiem znajduje się na Ciebie interesujące zagadnienie (http://www.cudmoda.pl/kategoria/kobieta/plaszcze-damskie).

Obecnie operacje medycyny estetycznej nie budzą już tak silnych emocji i sensacji jak dawniej. Wręcz przeciwnie – zostały przyjęte przez opinię społeczną i są stosowane jako broń w walce z niedoskonałościami ciała i kompleksami, a nie sposób wydawania nadwyżek pieniędzy.

”Słupki” prezentują pogląd, że operacje z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej zyskują z roku na rok coraz większe zainteresowanie. Korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najczęściej wykonywanym zabiegiem jest powiększanie piersi. Wprawdzie to zabieg tylko dla pań, ale mężczyźni również korygują co nieco w obrębie klatki piersiowej, odsysając zbędny tłuszcz z piersi. Jeśli już mowa o odsysaniu – poddają się mu także kobiety, a od momentu kiedy anestezjolog nie towarzyszy przy zabiegu, popularność zwiększyła się jeszcze bardziej. Liposukcja jest teraz wykonywana w taki sposób, że około godziny czy dwóch po zabiegu można opuścić gabinet specjalisty. Następnym popularnym zabiegiem jest korekta nosa.

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na ten temat? Namawiamy w takim razie do kolejnej strony – po prostu naciśnij to pochłaniacze wilgoci do domu i przejdź do naszego serwisu.

Wyprostowanie, skrócenie albo zmniejszenie nosa, usunięcie dużego garbu albo pomniejszenie dziurek to dość popularne działania poprawiające naturę. Temu zabiegowi poddają się obie płcie. Podobnie, jak liftingowi, który odpowiada za wygładzenie twarzy i szyi. Jednakże pomimo że temat jest już dość popularny, mówimy tu o zabiegach chirurgicznych, a poprawę urody może zagwarantować nam zabieg medycyny estetycznej, taki jak ostrzykiwanie toksyną botulinową, modelowanie nosa kwasem hialuronowym czy mikrodermabrazja.

medycyna estetyczna

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Jeśli myślimy o zabiegu chirurgii plastycznej, wyszukajmy lekarza, który zbiera dobre opinie i budzi nasze zaufanie. Początkowo umówmy się tylko na konsultację, aby uzyskać poradę i utwierdzić się w przekonaniu, że dobrze wybraliśmy i że jesteśmy przekonani o konieczności przeprowadzenia zabiegu. Całkiem możliwe, że okaże się, że zamiast zabiegu chirurgicznego wystarczy bezpieczniejsze modelowanie nosa kwasem hialuronowym, a efekt będzie podobny?