Jak telebimy kuszą PolakówPanuje przekonanie, że ruchome, świecące napisy reklamowe są kilkakrotnie lepiej dostrzegane i zapamiętywane niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mówimy – są już w naszym kraju bardzo modne. Oferują je firmy, które sprowadzają telebimy z Azji, głównie Chin, ale również polscy producenci tego sprzętu.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Nowoczesny sprzęt umożliwia wyświetlanie reklam tekstowych i graficznych w całej gamie kolorów. Urządzenia te, emitujące reklamy głównie na zewnątrz, są odporne na działanie różnic temperatur i wilgotności. Często są złożone z mniejszych elementów, co ma tę zaletę, że daje możliwość dowolnego kształtowania wymiarów reklamy. Właściciele telebimów oferują wiele możliwości w zakresie wyświetlania reklam na telebimach. Przykładami mogą tu służyć oferujący ekran led w Gdańsku, czy Bogatyni, którzy w swoich miastach prezentują tę nowoczesną formę promocji.

Telebimy mogą być sterowane komputerowo, ale produkowane są również nowoczesne urządzenia z własną pamięcią, które nie musza stale współpracować z komputerem. Oprócz ekranów emitujących reklamy, które mają charakter stacjonarny, możemy również znaleźć wiele ofert ekranów mobilnych, które udostępniane są na różnego rodzaju targi, koncerty czy imprezy sportowe.

Oczywiście tajemnica sukcesu skutecznej reklamy prezentowanej na telebimach, tak jak większości form reklamy zewnętrznej jest usytuowanie telebimu. Co więcej, taka sama lokalizacja telebimu może mieć różną atrakcyjność dla różnych produktów.

Potrzebna jest Ci rzetelna informacja ze strony (http://www.ambroexpress.pl/wysylka-skrzyni-biegow/)? To świetnie, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie nieco atrakcyjnych postów. Trzeba kliknąć w link.

Efektywna reklama ledowa w Bytomiu, gdzie w centrum umieszczono ekran ledowy, może być przykładem reklamy, która dociera do dużej ilości odbiorców, ponieważ zainstalowana jest w centrum miasta blisko skrzyżowań.

Stoi ona w miejscu, które mija duża ilość odbiorców reklam różnego rodzaju. Podobnie jak reklamy telewizyjne, różni potencjalni odbiorcy oglądają reklamy na ekranach o różnych porach, aby więc dotrzeć z reklamą do grupy docelowej, segmentuje się spoty i wyświetla określone o ustalonej porze dnia.

Źródło: www.medas-media.com.pl
Tagi: , , ,