Posiadasz stronę internetową i pragniesz ją wypromować? Istnieje parę niezawodnych metod jak to zrobić


Dlaczego zwiększenie ruchu na naszej stronie internetowej jest tak ważne? To proste – jeżeli wchodzi tam niewielka liczba użytkowników, tracimy szanse by wybić się w internecie. O ile strona internetowa jest założona tylko w celach hobbystycznych, nie mamy potrzeby by starać się o użytkowników.

strona internetowa

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Gorzej, jeśli jesteśmy posiadaczami sklepu internetowego czy świadczymy konkretną usługę. Wtedy im większy ruch na naszej witrynie, tym rośnie szansa napotencjalnego klienta, a więc i na większy przychód. Warto wszystko tak poukładać, by nasza strona internetowa była nie tylko ciekawa, ale i powszechnie znana.Zdarza się że nie zawsze sami jesteśmy w stanie o to zadbać, dlategopolecamy jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie to nic innego, jak zbiór różnych zabiegów których efektem ma być wypromowanie naszej strony w sieci. Wynikiem takich akcji jest zajęcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Dlaczego? Badania obrazują, że klikamy często w pięć do dziesięciu pierwszych linków wyświetlanych po wpisaniu szukanej przez nas frazy. Dlatego tak istotne jest, by domena naszej strony ukazała się wśród pierwszych kilku pozycji.

Jednakże nie tylko pozycjonowanie może uczynić rozpoznawalnym nasz sklep. Pomocny w tym może być Facebook oraz You Tube. Wszyscy doskonale rozpoznajemy te portale z zakresu social media. Pierwszy jest przydatny w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów międzyludzkich, drugi służy nam do przeglądania filmów.

kod strony internetowej

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Faktem jest, że tak facebook jak i you tube mogą stać się platformą marketingową nasz strony.

Kliknij ten link, aby przekonać się, co inny serwis udostępnił na opisywany wątek. To na pewno także Cię zaciekawi.

Można kupić miejsce na reklamę, która zostanie wyświetlona innym użytkownikom podczas korzystania z serwisu. Ponadto możemy stworzyć osobisty fan page (Facebook) lub film reklamowy (You Tube) i w ten sposób zdobywać odbiorców. Miernikiem naszego powodzenia są przyciski like i subskrypcja, które świadczą o ilości obserwatorów naszego fan page’a lub filmu.

Miejmy na uwadze jednakowoż jak istotna jest odpowiednia domena pl. To nie jest tak, że sobie wybieramy pierwszą lepszą. Od czasu do czasu za dobrą domenę musimy zapłacić naprawdę ogromne sumy, jeśli zaś nie mamy na to środków to musimy inteligentnie pomyśleć, jaką stworzyć nazwę, aby nasza domena była jak najbardziej atrakcyjna.