Zakładasz gabinet kosmetyczny? Kup najtańsze wyposażenie!Ostatnimi laty bardzo modną i dochodową dziedziną okazały się salony kosmetyczne. Coraz to nowe powstają jak grzyby po deszczu, przy czym nie narzekają na brak klienteli. Nic w tym dziwnego, bowiem kobiety są coraz mocniej niezależne, chcą wykazać swój status majątkowy odpowiednim, atrakcyjnym wyglądem. Zabiegi takie jak peeling czy manicure, do niedawna uskuteczniane wyłącznie w domu, teraz są świadczone w atrakcyjnych cenach w odpowiednich gabinetach. Jeśli pragniesz otworzyć swa własną firmę tego typu, poza zatrudnieniem personelu, musisz także zadbać o wyposażenie salonu kosmetycznego. Gdzie odszukamy najtańsze?

Jednym z Najlepszych źródeł niedrogich produktów w wysokiej jakości będzie na pewno sieć online. Zakupimy tam praktycznie wszystko, od typowych specyfików po wypełniacze do ust. Możemy odszukać tam strony wytwórców, którzy oferują swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. [

kosmetyki

Autor: takako tominaga
Źródło: http://www.flickr.com

]Poza tym, jeśli pragniemy zakupić wyposażenie salonu kosmetycznego, możemy nabyć używane, ale działające urządzenia, w bardzo interesujących kwotach. Wystarczy odwiedzić licytacje online. Znajdują się na nich konkretne kategorie dotyczące urządzeń przemysłowych, na których możemy znaleźć praktycznie wszystko. Poza tym, od minionych paru lat, na portalach tego typu dostępna jest sprzedaż ratalna – nie trzeba zapożyczać się w banku, wystarczy wybrać taką metodę w momencie kupowania interesującego nas artykułu.

Inną alternatywą jest zgłoszenie się do bezpośredniego akwizytora któregoś z poważniejszych producentów. Jeśli podpiszemy kontrakt z daną marką, można dostać od niej kompletne wyposażenie salonu kosmetycznego w dzierżawę. Otrzymamy całkowicie nowe sprzęty, których będziemy mogli używać dopóki kontrakt będzie ważny. Lecz aby móc otrzymać taką ofertę, trzeba zobowiązać się, że wszelkie wypełniacze do ust – (przeczytaj tutaj), kwasy czy inne artykuły, będziemy zakupować u tej firmy. W innym wypadku, umowa straci ważność, a nam może nawet przyjdzie zapłacić sporą karę za jej niedotrzymanie. Lecz jeśli jesteśmy debiutującym przedsiębiorcą i nie chcemy pakować się w spore kredyty, ta opcja jest atrakcyjna.

Otwierając swój gabinet kosmetyczny, z pewnością należy liczyć się ze sporymi kosztami, jak to ma miejsce przeważnie w przypadku zaczynania biznesu od zera. Lecz istnieją metody, które pozwolą nam zmniejszyć koszty. Możemy zakupić używane maszyny w internecie lub wydzierżawić je u wytwórcy.
Tagi: , , , , , , , ,