Każda pani chce olśniewać urodą: zabiegi wykonywane przez gabinety medycyny estetycznej


Perfekcyjny wygląd jest marzeniem każdej przedstawicielki płci pięknej. Niestety, wraz z mijającym czasem pojawiają się na twarzy zmarszczki, skóra traci jędrność, pojawia się cellulit. Z przeróżnymi problemami natury estetycznej jest sobie aktualnie w stanie poradzić kosmetologia i medycyna estetyczna.

zabieg

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród zabiegów, które ma w swojej ofercie medycyna estetyczna jest między innymi zabieg liposukcji. Oferowany aktualnie zabieg liposukcji to rozwiązanie dla przedstawicielek płci pięknej, które pragną pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu z określonych części ciała. Decydując się na ten zabieg – zabiegi odmładzające wrocław -, można usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z najróżniejszych części ciała: z pośladków, bioder, podbródka i brzucha. Ponieważ jest to zabieg o charakterze inwazyjnym wykonywany jest po podaniu pacjentce znieczulenia ogólnego.

Wiele pań i to w przeróżnym wieku zmaga się również z tak zwaną pomarańczową skórką, czyli zpopularnym cellulitem. Usuwanie cellulitu (czytaj całość tutaj) to następny zabieg, który można wykonać w gabinetach medycyny estetycznej. Popularne usuwanie cellulitu nie jest już tak bardzo inwazyjnym zabiegiem, jak wspomniany wyżej zabieg liposukcji (czytaj dalej na tej stronie). Jest mniej inwazyjny ponieważ do jego wykonania nie jest potrzebny skalpel, cellulit usuwa się, sięgając po innowacyjne lasery. Aby zabieg był dla pacjentki bezbolesny, wykonuje się go w znieczuleniu o charakterze miejscowym.

Wraz z kolejnymi latami życia nasza skóra traci swoją jędrność. Wiele pań chce jednak, aby ich skóra zachwycała dawnym blaskiem. Naprzeciw oczekiwaniom tej grupy kobiet wychodzi medycyna estetyczna oraz jej zabiegi gwarantujące ujędrnianie skóry. Często wykonywane ujędrnianie skóry (więcej o autorze) może być przeprowadzane na drodze mezoterapii. Po zabiegu skóra nie tylko staje się bardziej jędrna, ale odzyskuje młodzieńczy wygląd. Efekty zabiegu zobaczyć można w zasadzie od razu. Podczas zabiegu pod skórę pacjentki wprowadzane są substancje, które odżywiają skórę.

Liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D

Źródło: http://www.lipoline.pl/

Znajdują się wśród nich witaminy i substancje mineralne. Jednak nie każda kobieta otrzymuje taki sam zestaw substancji odżywczych. Ich skład w każdym przypadku ustala się indywidualnie uwzględniając to, jak silnie skóra jest zniszczona. Zabiegi ujędrniające są jednym ze sposobów na zapewnienie sobie jędrnej skóry pomimomijających lat. Ich efekty utrzymują się bardzo długo.