Co ma możliwość nam zaoferować sklep detektywistyczny?Lubimy patrzeć na ludzi? A być może zależy nam na zarejestrowaniu określonej rozmowy? Należy się wówczas zastanowić, czy nie musimy korzystać ze specjalnych gadżetów, które dostępne okazują się być w przeróżnych sklepach. Możemy skorzystać z niewielkich kamer, czy dyktafonów, w zależności od tego na jakiej formie rejestrowania rzeczywiście nam zależy.

Czy odwiedziliśmy kiedyś sklep detektywistyczny?

sklep detektywistyczny

Autor: Tom Bennett
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli szukamy interesujących gadżetów, które pomogą nam w rejestrowaniu tego co ma miejsce dookoła nas, ale jednocześnie spowodują, że sami będziemy niewidoczni dla tych osób, to obowiązkowo trzeba odwiedzić sklep detektywistyczny . Możemy tam wyszukać dużo interesujących przedmiotów, kamer zainstalowanych w okularach, dyktafony, albo szkła powiększające. Jeśli przyjrzymy się ofercie, która okazuje się być tam umieszczona, szybko wyszukamy coś odpowiedniego dla siebie, nawet jeśli nie jesteśmy prawdziwym detektywem.

Długopis z kamerą może okazać się dobrym pomysłem

detektyw

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami dzieje się tak, że pragniemy zarejestrować nieodpowiednie zachowanie jakichś osób, lecz samodzielnie nie pragniemy okazać się dostrzeżeni, wtenczas może świetnie spisać się długopis z kamerą. Sam w sobie nie będzie budził uwagi, a nam pomoże nagrać wszystko co niezbędne. Co więcej warto zobaczyć, co proponuje nam zegarek szpiegowski , który przeważnie okazuje się być wodoodporny, ma możliwość oświetlenia otoczenia, a także oferuje nam możliwość na robienie zdjęć i nagrywanie filmów, co ma szansę się sprawdzić podczas wakacji z rodziną, kiedy nie pragniemy mieć przy sobie zwykłego aparatu.

Czy takie coś nam się przyda?

Trzeba się dokładnie przyjrzeć tym wszystkim gadżetom, ponieważ wtenczas ma szansę się (www.fotoporcelana.net) okazać, że niektóre będą przydawały się również nam. Przenigdy nie wiadomo, gdy może nam się przydać taka ukryta ewentualność nagrywania otoczenia.
Tagi: , ,