Jeżeli masz depresję jesienną, fototerapia to na pewno dobre rozwiązanieWłaściwie każdy z nas wraz z nadejściem jesiennej pory niejednokrotnie zaczyna wpadać w niedobry nastrój. Jeśli jesteś chociaż trochę wrażliwy na zmiany pogody, wówczas zdecydowanie dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, czym jest jesienne pogorszenie nastroju. Taka depresja sezonowa często nas dopada, dlatego trzeba wiedzieć, w jaki sposób można sobie z nią radzić.

słońce

Autor: Homini:)
Źródło: http://www.flickr.com

Nie da się ukryć, że depresja (depresja leczenie wrocław) sezonowa zwykle dopada nas na jesień – jeżeli temperatura za oknem drastycznie spada, a Ty masz w pamięci jeszcze pięne piękne dni, wówczas zdecydowanie nie możesz liczyć na dobry nastrój. Jeśli w dodatku spędziłeś minione wakacje w jakimś ciepłym miejscu, wtedy na pewno jego wspomnienie powoduje, że jest jeszcze gorzej – oczywiście w czasie wakacji można bardzo podładować akumulatory, jednak z pewnością takiego ładunku energii nie wystarcza na zbyt długo.

Jeżeli jesienią zaczynasz tęsknić za ciepłymi miesiącami, wówczas może być to pierwszą oznaką nadchodzącej depresji jesiennej.

Intryguje Cię, czym są moje źródła (http://tuv.com/poland/pl/certyfikacja-zgodnie-z-norm%C4%85-en-iso-15378.html)? Jeśli tak, to wystarczy wejść w wskazany link i tam odkryjesz dużo frapujących informacji z tej dziedziny.

Nie da się zaprzeczyć, że zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego wtedy powinieneś szybko podjąć decyzję o tym, by w jakiś sposób zapobiec pogorszeniu się nastroju. Oczywiście możesz przykładowo zacząć łykać witaminy, jednak istnieją o wiele fajniejsze naturalne metody – jedną z mocno polecanych jest bez wątpliwości fototerapia. Depresja jesienna zwykle rozpoczyna się wtedy, kiedy zaczyna brakować nam słońca, do którego dużej ilości przyzwyczailiśmy się w czasie lata. Fototerapia pozwala dostarczyć organizmowi dokładnie takiej dawki promieni słonecznych, jakiej mu zabrakło – jeśli tylko zdecydujesz się na fototerapię, wtedy z pewnością nie będziesz tego żałował (dowiedz się więcej o lampach na depresję).

Duża dawka słońca jeszcze bez wątpienia nikomu nie zaszkodziła, a może Ci mocno pomóc. Teraz zabiegi fototerapii wykonuje niemal każdy gabinet urody, a na dodatek sam zabieg nie jest drogi. Jeżeli się na niego zdecydujesz, wówczas nawet w środku grudnia będziesz mógł poczuć się jak na rajskiej plaży. Solidna dawka słońca jeszcze nikomu nie zaszkodziła – wręcz przeciwnie, na pewno może bardzo pomóc – z tego właśnie względu bardzo polecamy Ci skorzystanie z zabiegu fototerapii – zobacz więcej na

Tagi: , ,