Tort czekoladowy tak pyszne, jak cenione ciasteczka Oreo


Tortczekoladowy to doskonały pomysł na praktycznie każdą okazję. Świetnie pasuje na urodziny, a także na powitanie kogoś, kto wraca do domu po podroży. Możliwości jest bardzo wiele. Na jaką okazję przygotujesz pyszne czekoladowe ciasto jest uzależnione jedynie od Ciebie. Jednak jak działać, kiedy standardowe ciasto czekoladowe robiłaś już wiele razy? Czemu by tak nie spróbować czegoś nawet bardziej unikalnego? Jest to doskonały pomysł zwłaszcza wówczas, gdy nadchodzi taka czy inna wyjątkowo istotna okazja.

Autor: Artur

Na przykład osiemnaste urodziny czy ważna rocznica. To okazje ważniejsze od pozostałych, z tego powodu dobrze jest to podkreślić.

Czy byłeś usatysfakcjonowany z tematu tego wpisu? Jeżeli tak, to daję również mój odnośnik (http://www.hurtplus.pl/art-spozywcze-c-133.html) do kolejnej witryny. Zapraszam!

Wyjątkowy tort będzie doskonałym wyborem. Co dokładnie wybrać? Idealnie może się sprawdzić tort – (kursy cukierniczewww.tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze/) czekoladowy Oreo(przepis). Cóż to takiego? Dokładnie to, co myślisz. Jest to przepyszny tort z czekolady, który smakuje jak popularne ciacha Oreo. Jeżeli miałaś okazję ich spróbować z pewnością zdajesz sobie sprawę, że są świetnym przysmakiem do popołudniowej kawy. Ciasto, które ma smak tak jak ciasteczka będzie pasować tak samo dobrze.

Można dostać w cukierni już zrobiony tort czekoladowy Oreo, ale o wiele więcej satysfakcji da Ci wykonanie własnego tortu. Zadanie takie nie jest zbyt skomplikowane, a ponadto możesz zmodyfikować trochę przepis i dorzucić do tortu dodatkowe, inne pyszności. Jeżeli pragniesz zrobić coś naprawdę wyjątkowego, to idź do sklepu po parę paczek draży M&M’s, ażeby dorzucić je do ciasta. W ten sposób efektem będzie nie tylko wyjątkowy smak lecz też ciekawy wygląd tortu. Jeśli dysponujesz trochę większą ilością czasu, możesz pogrupować M&M’sy zgodnie z kolorami. Pogrupowane draże dodaj do tortu warstwami, w ten sposób stworzysz tęczowe ciasto, które zrobi wrażenie na każdym gościu. Przez wzgląd na dużą liczbę barw, taki tort pasuje doskonale też na przyjęcia dziecięce. Dzieciaki z pewnością się ucieszą z kolorowego ciasta.