O tradycyjnych i bardziej wyrafinowanych sposobach ochrony przed intensywnymi promieniami słonecznymi

0 Comment


Lubimy słoneczną aurę i wtedy, gdy udajemy się na urlop, i wówczas, kiedy pracujemy. Jeżeli wypoczywamy nad jeziorem, to spiekota w ogóle nam nie przeszkadza, ale jeżeli fala gorąca trwa już drugi tydzień, to mieszkając w dużym mieście robimy tak naprawdę wszystko, aby efektywnie chronić się przed promieniami słońca.

firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Zasłony, rolety bądź markizy na pewno stanowią istotny element dekoracji, ale oprócz tego mają za zadanie chronić mieszkańców przed oślepiającym słońcem. Gdy ktoś ma małe mieszkanie z oknami wychodzącymi na południe i twierdzi, że w salonie jest po prostu za jasno, to może trochę przyciemnić szyby. Przezroczysta folia przeciwsłoneczna >> ochrona przeciwsłoneczna (www) świetnie sprawdzi się w tym wypadku. Można ją dostać w stacjonarnych sklepach bądź zamówić w tych wirtualnych. Potem wystarczy ją nakleić na szybę, postępując zgodnie z wytycznymi umieszczonymi na dołączonej ulotce. Ponadto folia przeciwsłoneczna może również pełnić rolę lustra weneckiego, więc osoby znajdujące się na dworze nie dostrzegą tego, co aktualnie dzieje się w konkretnym pokoju.

Ochronę przed intensywnymi promieniami słońca muszą też zapewnić sobie wszyscy kierowcy. Na przedniej szybie rzecz jasna nie wolno niczego przyklejać, ale na tylnych można śmiało montować różne przesłony. Dla przykładu folie samochodowe chronią podróżnych siedzących na tylnej kanapie – kliknij. Jeśli kierowca zadba o dobrą ochronę pojazdu, to w czasie upałów we wnętrzu nie będzie zbyt gorąco. Natomiast same folie samochodowe bywają też wykorzystywane w celach reklamowych – wówczas na szybach aut znajdują się np.

Czy analizowany post nie jest niebanalny? Jeżeli tak sądzisz, kliknij ten odnośnik – zalecamy ten portal (https://www.gastrocentrum.pl/sklep/wyposazenie-sklepow-3), gdyż znajdziesz tam przyciągające oko teksty.

dane teleadresowe.

Na koniec warto dodać, że tak zdeklarowanym domatorom, jak i zmotoryzowanym warto polecić doskonałej jakości okulary przeciwsłoneczne (tutaj) – stają się one wyjątkowo potrzebne podczas podróży samochodem w upalne dni, jak również w trakcie opalania się na balkonie.
Tagi: , , , ,